Zprávy z firem

Tip na trip

VELETRH SPORT EXPO = SPORT, ADRENALIN A ZÁBAVA PRO KAŽDÉHO (PR)

Šestý ročník třídenního veletrhu sportovních potřeb a vybavení SPORT EXPO přivítá opět vstupným zdarma 10. – 12. 5. 2012 na Výstavišti v pražských Holešovicích návštěvníky všech věkových kategorií. Nenechte si ujít super výhry a veletržní slevy!

Tip na trip

Poznávací zájezdy trochu jinak (PR)

Touha člověka po poznání je nezměrná, ale ne každému vyhovuje styl klasických poznávacích zájezdů. Proto se čím dál víc prosazují outdoorové dovolené, kdy se seznámíte s vybranou lokalitou mnohem důkladněji. Nejčastěji se pořádají cyklo-zájezdy, nebo pěší túry, na kterých se člověk náhle dostává do přímého kontaktu s reáliemi navštívené země a poznává ji všemi smysly.

Tip na trip

Měníme outdoor a začínáme u sebe. Otevíráme nový Hanibal! (PR)

Pro nás je to událost roku. Plná emocí, očekávání a nadšení. Pro Vás by to mohl být jen další oudoorový obchod. Ale nebude. Nový Hanibal pro Vás bude místem, na které se budete rádi vracet. Bude plný nadšení pro hory, plný dobré nálady a plný skvělých lidí z našeho Hanibal Teamu. A ti se Vás nemůžou dočkat. Tak je nenechte dlouho čekat…

Tip na trip

FOR OUTDOOR 2012 (PR)

Ve dnech 30.3. – 1.4. přivítá návštěvníky PVA EXPA Letňany trojice jarních veletrhů FOR OUTDOOR, FOR BIKES a FOR CARAVAN. Na ploše 20 000 m2 představí návštěvníkům celou řadu novinek z daných oborů.

Tip na trip

Staňte se součástí veletrhu SPORT EXPO 2012 (PR)

Na Výstavišti v Praze – Holešovicích proběhne 10. – 12. května šestý ročník veletrhu sportovních potřeb a vybavení SPORT EXPO 2012. Letos se na Výstavišti sejdou organizátoři maratonů z celého běžeckého světa a prezentační i prodejní nabídka zastoupených sportů se navíc rozšíří mimo jiné i o turistiku a outdoor…

Tip na trip

Hoře Zdar nabízí ceny za více jak 150 000 Kč!

Před několika dny odstartovala soutěž Hoře Zdar, ve které mají všichni lezci a lezkyně možnost vyhrát některou z cen v celkové hodnotě více jak 150 000 Kč! Svět outdooru je jedním z mediálních partnerů soutěže a díky tomu vám budeme čas od času na našich stránkách přinášet aktuální informace, novinky, programové detaily nebo třeba i nápovědu jak výhru nalézt.

Tip na trip

Airbagy Petera Aschauera (PR)

Bezpečnostním vybavením při pohybu ve volném zasněženém horském terénu je lavinový vyhledávač, sněhová lopata a sonda. Pokud chcete pro svoji bezpečnost udělat něco navíc, můžete sáhnout po batohu s airbagem. Více o něm v rozhovoru s tvůrcem systému ABS Peterem Aschauerem.

Tip na trip

„Průlet“ 5. MFOF 2007 (PR)

10 států světa, 19 měst, 70 filmů, 4 kategorie. Tato čísla vystihují letošní 5. Mezinárodní festival outdoorových filmů, letos se účastní 70 filmů ve čtyřech kategoriích, autoři jsou z 10 států světa a celý festival putuje po 19 městech naší republiky.

Tip na trip

Mapy, které vydrží všechno, co vydržíte vy! (PR)

Pražské kartografické vydavatelství Žaket je specializováno na tvorbu map Prahy a České republiky. Nově vydává „Mapy, které vydrží všechno, co vydržíte vy“ na syntetickém vodovzdorném materiálu, který se vyznačuje se vysokou vodovzdorností a téměř naprostou nezničitelností.

Tip na trip

Jak si stojí Wigo

Krátké přehlédnutí úspěchů nového progresivního designu firmy Železný za poslední dva závody Hiko Rodeo Tour 2001.

Tip na trip

Rodeo táhne čím dál víc

Zdá se, že už i v českých krajích se začínají objevovat nové rodeové PE kajaky jako houby po dešti. Dobrou zprávou je, že jde stále častěji o výrobky domácích firem a proto budou jejich ceny mnohem přijatelnější pro české vodáky, než tomu bylo dosud u lodí ze zahraničí. A tak nás těší, že dnes můžeme na Malém Průvodci představit další z domácích rodeových novinek.