REDAKCE SVĚTA OUTDOORU

REDAKCE SVĚTA OUTDOORU

SVETOUTDOORU.CZ: NEJVĚTŠÍ ČESKÝ WEB O OUTDOOROVÉM VYBAVENÍ

Najdete zde informace o novinkách ve vybavení, stovky recenzí a testů jednotlivých produktů a rady a návody, jak vybavení správně vybrat, užívat a pečovat o něj.

ČASOPIS SVĚT OUTDOORU: NEJČTENĚJŠÍ OUTDOOROVÝ MAGAZÍN

Časopis Svět outdooru přináší rady pro nejrůznější outdoorové aktivity, tipy na treky, túry, MTB trasy, feraty či cesty, zprávy o expedicích, rozhovory s předními osobnostmi českého i zahraničního outdooru a nejčerstvější informace o vybavení.Skvělé outdoorové čtení čtyřikrát do roka za 95 Kč. Předplaťte si Svět outdooru!

Skvělé outdoorové čtení čtyřikrát do roka za 95 Kč. Předplaťte si Svět outdooru!


REDAKCE

Natálie Šírová

Natálie Kohoutková, šéfredaktorka časopisu

natalie.kohoutkova(@)svetoutdooru.cz, 737 869 334

Kontakt pro: tištěný časopis Svět outdooru, redakční obsah, nabídky článků, objednávky PR článků, mediální partnerství pro outdoorové akce, distribuce, dodání inzerce.

Od malička se věnuje všemožným sportům, od orientačního běhu, kola, vysokohorské turistiky až po lezení. Ráda cestuje a poznává nová místa a kultury, dovolenou nejradši tráví na horách s batohem na zádech. Na pozici šéfredaktorky časopisu Svět outdooru se jí podařilo skloubit práci s láskou k horám a nejrůznějším aktivitám v nich.

 

 

Vojta Dvořák

Vojtěch Dvořák, šéfredaktor webu a šéf testovacího týmu (tzv. dvojšéf)

vojta.dvorak(@)pohora.cz, 775 282 088

Kontakt pro: web Světa outdooru, redakční obsah, recenze, testy a odborné články, příloha Lezecký svět

Po horách leze od svých patnácti let, kdysi i v reprezentačním družstvu ČR pro lezení po horách a velehorách. Horský vůdce UIAGM or roku 2009. Spoluautor metodických materiálů Singing Rock a Hudy. Autor nekonečného komiksového seriálu Wattova Wokna v Montaně. Autor metodického seriálu v Lidé & Hory. Nyní pro Svět outdooru.

 

Jana Ryantová

predplatne(@)svetoutdooru.cz

Kontakt pro: předplatné, změny doručovací adresy

Jana je prostě ráda venku a ráda u toho sportuje. Jako doživotní začátečník se účastní různých outdoorových vícebojů, orientačních závodů, dlouhých běhů nebo triatlonů a je jí v podstatě jedno, kde je. Jestli na hrách, v lesích, na vodě nebo ve vodě, hlavně musí být utahaná, aby byla spokojená.

 

Inzerce

Bližší informace na www.guntao.cz a na e-mailu reklama@guntao.cz.

 


SPOLUPRACOVNÍCI REDAKCE

Míša Kofrová

Michaela Gladišová, šéfredaktorka SvetBehu.cz

michaela.gladisova(@)svetbehu.cz

Michaela běhá sice teprve dva roky, ale potvrzuje, že první maraton se dá zvládnout do půl roku, pokud má člověk dost nadšení a tvrdohlavosti (ale bolí to i tak). Nejraději běhá v horách a do kopce, hlavně když je to dlouhé.

Má na starosti: běžecké články a příprava přílohy Svět běhu

 

 

Katka Smolová

Katka Petríková, šéfredaktorka HedvabnaStezka.cz

katka.smolova (@)hedvabnastezka.cz

Kateřina Smolová vystudovala žurnalistiku a mediální studia. Jejím koníčkem je nejen cestování, ale i sport, zejména lezení, vysokohorská turistika, jízda na horském i silničním kole a v neposlední řadě jóga. Má ráda země s vysokými horami, milými lidmi a neobjevenými místy. Už více než tři roky pracuje jako šéfredaktorka portálu HedvabnaStezka.cz, čímž se ji podařilo spojit volný čas a zaměstnání v jedno.

Má na starosti: cestovatelské články a kalendář akcí

 

Petr Snížek

Petr Snížek, šéfredaktor časopisu Pádler a webu Padler.cz

snizak(@)padler.cz

Petr Snížek vystudoval ložiskovou geologii na PřF Univerzity Karlovy, nicméně se tomuto oboru příliš nevěnuje. Od útlého dětství, na vodě byl poprvé v prenatálním stavu, se věnuje zejména vodáctví. Nejprve vodačil v dětském oddílu zaměřeném na vodácký víceboj a později se přeorientoval na divokou vodu a kajak. V současné době vyhledává cesty s kajakem, zejména do Asie.

Má na starosti: články s vodáckou tematikou, recenze a testy vybavení

 

Honza Haráč

Jan Haráč, horolezec a dobrodruh

Ostravský člen redakce Honza Haráč píše články o horách a vybavení na web Pohora.cz a do časopisu Svět outdooru. Hory jsou středem jeho vesmíru, a proto se kolem nich točí téměř všechny Honzovy pracovní i nepracovní zájmy.

 

 


TÝM TESTERŮ OUTDOOROVÉHO VYBAVENÍ

Pro Svět outdooru pracuje stabilní redakční tým testerů a také řada externích spolupracovníků. Mají mnohaleté praktické zkušenosti s outdoorem a stále se v něm aktivně pohybují. Tým je unikátní tím, že většině testerů prošly rukama desítky a stovky výrobků, máme přehled o aktuálních trendech a o zajímavých novinkách. Tradice pravidelného testování začala v roce 1997. Rukama našich testerů prošlo za patnáct let přes 700 výrobků a testováním jsme strávili přes 14 000 hodin na stovkách cest, treků a výprav.

Jan Pala, šéfredaktor TuleniPasy.cz

Píše pro nás recenze a testy, články o zimním vybavení a skialpinismu.

Michal Kroužel

Píše pro nás recenze a testy. Rád zkouší a testuje všelijaké technické vybavení a vychatávky.

Jakub Havel

Stálý spolupracovník Světa outdooru a zkušený outdoorový publicista má široké pole působnosti. Vedle psaní odborných a cestovatelských článků také testuje a rád vymýšlí neobvyklé výlety, výpravy a expedice.

Pavel Krupka

Stálý spolupracovník a člen testovacího týmu Světa outdooru patří k oporám redakce od samého počátku. Zajímá se především o vybavení z oblasti techniky, vaření, orientace, backcountry a zimního vybavení.

Jan Šťovíček

Záchranář z povolání, kterému přátelé neřeknou jinak než "Šťovík", je autor řady cestopisů. Pro Svět outdooru dlouhodobě testuje a píše články o vybavení. V neposlední řadě vymýšlí a průvodcuje nové zájezdy CK Adventura.

Karel Vidlák

Stálý spolupracovník redakce, známý pod přezdívkou "Karlos", testuje a píše především o lezeckém vybavení. Má rád také skialpy a kolo a jako Moravák vyvažuje převážně pražský punc redakce.


 

JAK SE U NÁS TESTUJE?

Nezávislost testování

Recenze a testy Světa outdooru jsou nezávislé. Testující si stojí za tím, co napíše. Je si vědom toho, že se do něj opřou čtenáři např. v komentářích. Žádným způsobem si nelze koupit kladný výsledek testu či recenze.
Testovací tým Světa outdooru si získal respekt nejen v tuzemsku, ale také u zahraničních značek. Zúročujeme zkušenosti z testů ve prospěch zákazníků.

Krátké recenze vybavení

Recenze přinášejí první poznatky o výrobku, je to krátké a spíše popisné představení produktu, se kterým zatím máme kratší praktické zkušenosti. Výrobek však musíme mít vždy fyzicky k dispozici. Recenze hodnotí výrobek z pohledu uživatele a s ohledem na jeho doporučené použití, naopak nehodnotí cenu. Recenze jsou subjektivním názorem autora.

Důkladné testy

Pokud některé výrobky po recenzi dále testujeme, najedete výsledky testů na webu SvetOutdooru.cz. Test je výsledkem dlouhodobějšího užívání výrobku v outdoorových podmínkách, často na náročných akcích. Netestujeme parametry (prodyšnost, izolační vlastnosti, atd.), naše testy jsou subjektivním hodnocením výrobku na základě osobních zkušeností.
Naši testeři si testování opravdu užívajíNaši testeři si testování opravdu užívajíČasopis Svět outdooru je mediálním partnerem:

CMGA

UIMLA

ČHS

Alpenverein


© 2005 - 2018 Copyright SvetOutdooru.cz

Publikování nebo šíření obsahu tohoto webu je bez písemného souhlasu vydavatele zakázáno. Není také povolena jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na tomto serveru, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích. Vydavatel zaručuje všem čtenářům tohoto portálu ochranu jejich osobních údajů; nesbírá žádné osobní údaje, které čtenáři sami dobrovolně neposkytnou (zejména při vkládání názorů k článkům). Viz PODMÍNKY UŽÍVÁNÍ WEBU.


31.01.2012,