Haglöfs: Spojení švédské tradice a špičkové kvality

Haglöfs: Spojení švédské tradice a špičkové kvality

Haglöfs, outdoorová značka pocházející ze Švédska, země extrémního počasí a krásné přírody. Ze země, kde zvlněné nížiny a tekoucí řeky ustupují hustým lesům a zasněženým horám. Ze země, kde pobyt v přírodě je životní přirozeností.

Histore značky sahá až do roku 1914. Zakladatelem je Wiktor Haglöfs, truhlář, který byl obchodníkem a vizionářem se snem, byl odhodlán vytvořit batoh, který vydrží nezbytné cesty po celé zemi bez ohledu na podmínky.  Od skromných začátků se příběh této značky vyvinul, stejně jako její nabídka.

Její neustály vývoj s důrazem na minimalismus, funkčnost a detail ji řadí mezi nejprogresivnější outdoorové značky v Evropě schopné konkurovat i známým outdoor matadorům ze zámoří.

Haglöfs-logo

DNA tohoto brandu dotváří fakt, že produkty jsou zpracovány z vysoce technických materiálů s dokonalou konstrukcí, nízkou hmotností a dlouhou životností. To, že výroba probíhá za dodržování těch nejpřísnějších podmínek pro zachování životního prostředí, je pro Haglöfs samozřejmostí.

V Haglöfs jsme od přírody outsideři. Kreslíme mimo čáry, vidíme za vrchol, žijeme mimo naše komfortní zóny.

Bunda Haglöfs L.I.M. Mimic hood

Naši novou Mimic materiálovou technologií, jsme použili i v L.I.M (Less is more) kolekci. S její pomocí se nám podařilo vytvořit ultra lehký a zároveň velmi lehce sbalitelný kousek do každého počasí. Duté vlákno, které je použito jako tepelná výplň, je navíc obohaceno o graphenové nano částice, které působí jako tepelný izolant a hřejí, i když je bunda mokrá nebo vlhká. Jedná se o univerzální model, který využijete od podzimu do jara, a to buď jako samostatnou větruodolnou vrstvu, nebo jako termoizolační vrstvu pod nepromokavou bundu.

Mikina Haglöfs Roc Sheer Mid

Vysoce výkonnostní kousek, který pánové ocení nejen v horách při outdoorových aktivitách. Teplejší model, který zahřeje a zároveň překvapí svou prodyšností. Oceníte jej zejména v proměnlivém počasí, kdy se termoizolace stává nutností. Mikina je vyrobena z pružné, vroubkované, recyklované pleteniny.

.

Kalhoty Haglöfs Rugged Flex

Pánské pohodlné kalhoty vyrobené z elastického softshellového materiálu, který nabízí skvělou ochranu proti větru i vodě, ale zároveň i prodyšnost. Jsou navrženy na těžkou práci stejně jako na dobrodružství v přírodě. Odolný, pružný materiál kombinovaný v tomto modelu poskytuje pohodlí, volnost pohybu, tepelný komforti i ochranu. DWR úprava bez fluorkarbonů ochrání proti vodě i špíně a navíc je šetrná i k životnímu prostředí.

Batoh Haglöfs L.I.M. 25

Tento batoh o objemu 25 l překvapí svou neuvěřitelnou lehkostí – ale nenechte se tím oklamat! Žádná z praktických vlastností trekového batohu ani jiná vychytávka nebyla vynechána na úkor zachování minimální váhy. Odvětrací systém se speciálně navrženým panelem v zádové části poskytuje nezbytnou ventilaci, kdykoliv si dáte batoh na záda a vyrazíte! Skvěle sedí na zádech, neomezuje v pohybu a přitom poskytuje dostatečný prostor na sbalení všech nutností. Hmotnost 840 g.

Další vybavení značky Haglöfs najdete na www.vavrys.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: