HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Alpenverein

Rakouský horský svaz – Österreichischer Alpenverein (ve zkratce ÖAV nebo také AV) sdružuje všechny zájemce a milovníky hor a horské přírody i všechny aktivně i sportovně založené osobnosti a rodiny.

Výhody členství v Alpenvereinu:

  • Celoroční pojištění do hor (Welt Weit Service) pokrývající turistiku, feraty, horolezectví, skialpinismus a další aktivity.
  • Slevy na horských chatách: minimálně 10 euro/noc (obvykle 50 % ceny) na stovkách alpských chat. Dále slevy i na dalších 1300 chatách ve Švýcarsku, Lichtenštejnsku, Francii, Itálii, Slovinsku a Španělsku.
  • Výhodné členství pro rodiny – děti zdarma: Při rodinném členství platí členské poplatky pouze rodiče nebo rodič. Členství zdarma získávají děti či studující mládež do věku 27 let. 
  • Zdarma klíč od winterraumu

Nabídka Sportbonus – sleva až 75 %!

Výhodná nabídka platí v období 1. 9. – 23. 12. 2021 pro nové členy, kteří nebyli v AV dosud registrováni, i pro ty stávající členy, kteří neuhradili členství na rok 2021. K členství v Alpenvereinu na rok 2022 navíc zdarma získávají členství i pro období od 1. 9. 2021 do 31. 12. 2021Podrobné podmínky nabídky Sportbonus zde.

Přihláška k členství ve spolku Alpenverein

Zprostředkováváme členství v sekci 608 – Praha-Innsbruck ve spolupráci s alpenverein.cz

Důležité odkazy

Kontakt