Český ráj outdoor rozšiřuje sortiment o bajkovou sekci

Český ráj outdoor rozšiřuje sortiment o bajkovou sekci

Od malého krámku v suterénu rodinného domu, kde Český ráj outdoor začínal, uplynulo již hodně vody. Za tu dobu se z malého kluka stal sebejistý a zkušenostmi ošlehaný chlap, na kterého je spoleh.

ŘÍKÁ SE, ŽE KDO NIC NEDĚLÁ, NEMŮŽE NIC ZKAZIT

Tato věta se u nás v ráji nikdy moc neohřála. Neustále vymýšlíme, plánujeme, realizujeme, dál a dál. Skvělým myšlenkám a nápadům se snažíme dávat reálnou podobu. Jasně, občas se nám něco nepovede, ale zkušenosti dělají mistra.

VRACÍME SE KE KOŘENŮM

O čem to sakra mluvíme? Český ráj outdoor se rozrostl o zcela samostatnou a plnohodnotnou sekci cyklistiky. Naši první cyklo nabídku si pamětníci mohou vybavit ještě z doby, kdy byl Český ráj outdoor malé škvrně. I když už před 27 lety byla cyklistika naše srdcovka, neměli jsme dostatek personální a prostorové kapacity v cyklu zdárně pokračovat dál. Dělat věci napůl jsme prostě nechtěli, a tak jsme kapitolu o kolech uspali. A tajně doufali, že jednoho dne opět procitne. Nyní se karta obrací. Již na podzim roku 2019, dávno před covidem, jsme začali koketovat s myšlenkou, že bychom cyklistiku opět zařadili do naší nabídky. A to v plné palbě. Žádné šolíchání.

VŠECHNO STOJÍ A PADÁ NA LIDECH

Základním kamenem úspěchu je mít odborný personál. Proto jsme potřebovali do týmu dalšího člověka. Někoho, kdo by se s cyklistikou v srdci už narodil a znal kola jako své boty. Vyznal se v každém jejich záhybu, dokázal zkrotit jejich vrtochy a uměl odhalit jejich slabé i silné stránky. A my jsme jednoho takového chlápka našli. Do naší party jsme přivítali Petra Šturmu. Skvělého servismana, profesionála a cyklistického nadšence, který dokáže každému kolu vdechnout duši. Petr má v ráji na starosti celou cyklistickou sekciprodej, stavbu a servis kol, cyklo příslušenství, komponenty a poradenství. Petr spolupracuje ruku v ruce s Jakubem Zítkou, spolumajitelem Českého ráje a jako tandem mají cyklistickou část ráje parádně ošéfovanou. V nabídce máme kola pro nejrůznější jízdní styly. Kromě tradičního a oblíbeného gravel bikingu se u nás zákazníci vybaví na crosscountry, traily, gravity a další disciplíny. Vsadili jsme na jasné koně a naše favority. Proto v naší nabídce najdete zboží od značek Cannondale, GT, Rock Machine, Orbea, Corratec. Právě díky skladbě značek si u nás kolo může vybrat začátečník, dítě či pokročilý bajker, který potřebuje to nejšpičkovější vybavení.

Prodejna Český ráj outdoor se v dubnu 2021 přestěhovala do nového a většího zázemí.
Prodejna Český ráj outdoor se v dubnu 2021 přestěhovala do nového a většího zázemí.

HEJ, KÁMO, ASI POTŘEBUJEME VĚTŠÍ PRODEJNU

Český ráj outdoor se přestěhoval do nového a většího zázemí. V dubnu jsme otevřeli v Kosmonosích 500 m2 prodejní plochy. Tento obří prostor nám dovolil vytvořit neobyčejné místo, kde se mohou potkat milovníci outdooru, horolezectví, skialpu a cyklistiky. Součástí prostoru je servis kol i skialpových lyží, velký sklad a zázemí e-shopu. Skvělou výhodou je také prostorné parkoviště a cukrárna hned vedle.

TESTOVACÍ CENTRUM

Pro naše zákazníky budeme mít k dispozici špičkové modely jízdních kol k vyzkoušení. To znamená, že si budou moci na vlastní kůži kolo osahat, projet se na něm. A to buď sami, nebo v našem doprovodu – kousek od nové prodejny je mladoboleslavský bikepark. Několik cyklo modelů jsme v roce 2020 měli zapůjčených a mohli jsme si je tak sami otestovat. Proto dokonale víme, co prodáváme. Díky tomu také můžeme zákazníkům předat fundované informace, aby si nekupovali zajíce v pytli. V průběhu sezóny plánujeme testovací víkendy. Společně se zájemci z řad zákazníků, budeme kola poskytnutá dodavateli testovat v terénu.

Nová kamenná prodejna, špičkové zázemí, profesionální servis, odborné znalosti ve stavbě a seřizování jízdních kol, technické know-how a především, individuální a přátelský přístup ke každému zákazníkovi. To všechno na vás čeká, pokud se rozhodnete navštívit Český ráj outdoor. #hratkyvprirode

www.ceskyraj.com

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: