HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

PŘEDPLAŤTE SI SVĚT OUTDOORU OD 96 KČ/ROK!OBJEDNAT ONLINE

 

 

CO NAJDETE VE SVĚTĚ OUTDOORU?

  • nejméně 84 stran

  • speciál o lezení, feratách a VHT Lezecký svět a jarního vodáckého průvodce Na Vodu

  • tipy na treky túry po Česku, Slovensku, Evropě i v mimoevropských horách

  • praktické a ověřené rady a metodika k vybavení a bezpečnosti na horách

  • feraty, lezení, voda, MTB a singletraily, expedice, běhání, skialp, běžky, sněžnice a další outdoorové sporty

  • rozhovory s inspirativními osobnostmi

  • důkladné testy outdoorového vybavení

KDY ČASOPIS VYCHÁZÍ?

  • 4x ročně (březen, květen, říjen, listopad) - čísla záměrně vychází ne přesně po čtvrt roce, ale vždy dvě před letní a zimní sezonou, abyste včas načerpali inspiraci a pak místo čtení mohli vyrazit ven!

Více o časopise...

 

I v Evropě je stále co objevovat. Zaměřujeme se na méně frekventované treky.I v Evropě je stále co objevovat. Zaměřujeme se na méně frekventované treky.

Ve Světě outdooru najdete tipy na top treky po Evropě i mimo ni.Ve Světě outdooru najdete tipy na top treky po Evropě i mimo ni.

Na jaře přinášíme tipy na oblíbené i méně objevené feratové lokality.Na jaře přinášíme tipy na oblíbené i méně objevené feratové lokality.

V každém čísle se můžete těšit na rozhovory s inspirativními osobnostmi.V každém čísle se můžete těšit na rozhovory s inspirativními osobnostmi.

Naše články obsahují konkrétní tipy na túry a nechybí ani praktické rady na cestu.Naše články obsahují konkrétní tipy na túry a nechybí ani praktické rady na cestu.

Poradíme s výběrem outdoorového vybavení. Varování: naše články obsahují i technické informace, žádné povrchní žvásty ani ilustrační fotky nevedeme.Poradíme s výběrem outdoorového vybavení. Varování: naše články obsahují i technické informace, žádné povrchní žvásty ani ilustrační fotky nevedeme.

V každém čísle najdete článek s cyklo-tematikou.V každém čísle najdete článek s cyklo-tematikou.

V letním čísle chystáme speciál o lezení, feratách a VHT.V letním čísle chystáme speciál o lezení, feratách a VHT.

V zimních číslech brázdíme naše hory křížem krážem na běžkách.V zimních číslech brázdíme naše hory křížem krážem na běžkách.

Ve Světě outdooru najdete tipy na top treky po Evropě i mimo ni.Ve Světě outdooru najdete tipy na top treky po Evropě i mimo ni.

V zimních číslech vás pozveme na skialpy, sněžnice nebo na běžky.V zimních číslech vás pozveme na skialpy, sněžnice nebo na běžky.


02.01.2019,


• REDAKCE

Jakub redakce SO

Milí příznivci (Světa) outdooru,

naše redakce Vám v každém čísle přináší inspirativní a zábavné čtení. Psát pro Vás nás baví a snažíme se to dělat co nejlépe. Na obsahu časopisu se podílí řada outdoorových nadšenců a tým zkušených testerů pod vedením horského vůdce Vojty Dvořáka.

Naše články se rodí venku – na cestách po světě, na horách s batohem na zádech, v sedle kola, na laně na skalách nebo v blátě běžeckých stezek. To, o čem píšeme, je naší životní vášní!

Pěkné čtení přeje

Jakub Larysz

Šéfredaktor

• SPOLUPRACUJEME

Časopis Svět outdooru je mediálním partnerem:

CMGA
UIMLA

Alpenverein

ČHS

• DÁRKOVÝ POUKAZ

Chcete dát předplatné časopisu Svět outdooru jako dárek?

Stáhněte si dárkový poukaz!

Dárkový poukaz na předplatné Světa outdooru