Časopis Svět outdooru – předplatné

K tomu, jak se dostat k časopisu Svět outdooru vede několik cest. Záleží na tobě, jaká cesta ti vyhovuje. Níže jsou seřazeny možnosti od nejlepších po méně výhodné.

1. Předplatné na našem eshopu

To nejlepší co můžeš udělat je, že si časopis objednáš na našem eshopu www.knihynahory.cz/svet-outdooru. Zde máš možnost vybrat předplatné na 1-3 roky a kombinace našich ostatních časopisů (Svět běhu, Pádler a Travel Life). Vždy tě upozorníme, že ti předplatné skončilo, dáme vědět o soutěžích a výhodách pro předplatitele a budeš nás moc kontaktovat s čímkoliv budeš potřebovat.

Na nic nemusíš čekat, předplať si časopis hned

Předplatné pro čtenáře ze Slovenska zprostředkovává Magnet Press, Slovakia s. r. o., více se dozvíš v dalším bodě.

2. Dárkové předplatné – poukazy

Víš o někom, kdo miluje pobyt venku a komu by časopis udělal radost? Je jedno jestli sháníš vánoční nebo narozeninový dárek. Připravili jsme parádní poukazy, které stačí vytisknout, vložit do obálky a věnovat.

Předplatné jako dárek? Svělé! Chci darovat předplatné

3. Zprostředkované předplatné

Ne každý hned musí narazit na náš web, aby věděl, kde si nejvýhodněji předplatit náš časopis. Proto naše předplatné nabízí i další zprostředkovatelé. Důležité je zejména pro slovenské předplatitele naše partnerství s Magnet Press, Slovakia s. r. o., který rozšiřuje výtisky do slovenských trafik a slovenským předplatitelům. Menší nevýhodou je to, že případné změny dodacích adres a dotazy k předplatnému je potřeba směřovat na prodejce předplatného.

Som zo Slovenska a chcem odoberať časopis

4. Elektronické předplatné

Chceš-li šetřit stromy, i když je náš časopis 100% recyklovatelný, je tady možnost získat e-časopis. Předplatné i jednotlivá vydání seženeš na platformě elektronického obchodu Digiport.cz.

Mám rád jedničky a nuly a šetřím lesy, chci e-časopis

5. Nákup v trafice

Miluješ orientační běh v betonové džungli? Pak ti nebude vadit tento způsob odběru časopisu. Sice za časopis zaplatíš „plnou palbu“ 79 Kč nebo 3,29 EUR na Slovensku, ale zase si zasportuješ. Taky musíš vědět, kdy časopis vyjde, být dostatečně rychlý/á a trefit tu správnou trafiku. Volný prodej časopisu v Česku zajišťuje PNS, a. s., a na Slovensku Magnet Press, Slovakia s. r. o.

6. Partnerské obchody

Zde můžete zakoupit časopis po vydáních po celý rok:
1. Prodejna KnihyNaHory.cz, Masarykovo nábřeží 239/22, 110 00 Praha 1
2. Prodejna Běž.cz, Politických obětí 2238, 738 01 Frýdek – Místek