Na výlet, dovolenou i na sport nakoupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody!

Na výlet, dovolenou i na sport nakoupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody!

Od 28. 5. do 22. 8. 2020 proběhne v areálu PVA EXPO Praha Letňany už 24. ročník Výstavy stanů a vybavení do přírody. Jedinou akci svého druhu ve střední Evropě s největší nabídkou sortimentu pro outdoorové aktivity, kempování, turistiku, sport a volný čas pořádá e-shop s outdoorovým zbožím 4camping.cz.

Na již tradiční akci v pražských Letňanech se letos představí 310 outdoorových značek toho nejlepšího, co je v současné době na trhu outdoorového zboží. Nabídka zahrnuje kromě více než 320 postavených stanů, stovky modelů turistických bot, sandálů a obuvi pro volnočasové aktivity, kompletní sortiment sportovního oblečení významných českých i světových výrobců, více než 380 modelů spacáků dekových, mumiových, péřových i dětských a obdobný počet karimatek, kempingový nábytek napříč všemi kategoriemi i vybavení pro lezce, vodáky, cyklisty, běžce a výbavu do těch nejnáročnějších podmínek.

Hlavní výhodou akce však není jen šíře sortimentu, ale také unikátní možnost si drtivou většinu všech stanů, spacáků, karimatek, bot, nábytku i dalšího vybavení prohlédnout, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit. Pečlivě vyškolený odborný personál bude po celou dobu akce připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy, a i letos na návštěvníky čekají velké výstavní slevy, dárky k nákupu a soutěž o 1 milion Kč, kdy budou každý den losováni zákazníci, kteří budou mít celý nákup zdarma. Parkování i vstupné jsou zdarma.

Více na www.vystavastanu.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: