Zdravím,
Boty mám nově a s recenzí naprosto souhlasím - perfektní podrážka, drží nohu v obtížnějším i štěrkovém terénu. Ideální na kámen, ale na asfalt moc tvrdé. Bohužel napoprvé zkoušeno s normálními ponožkami a po 10ti minutách puchýře - to je ta tvrdá pata. Pak už jen s ponožkami se zesílenou patou, trochu lepší. Neznáte na tohle někdo nějaký fígl - výplně, vložky přes patu?
Díky, ahoj
H.
Zdravím. Chcel by som ísť čoskoro len dva dni naľahko zo Solleru do Pollenca - bez stanu, tarpu prípadne aj bez spacáku. V Lluci sa dá rezervovať ubytovanie údajne minimálne na noci, ja by som tam chcel prespať len jednu noc. V článku je spomínané refugio v Lluci - vie niekto, či funguje a za akých podmienok?
Já jsem šla v lehkých Merrell barefootech.