HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Chybí v našem katalogu nějaký trek, ferrata nebo výstup?

Máš tip na trek, ferratu nebo výstup ne vrchol, který v našem katalogu chybí? Budeme rádi, když nám s jeho přidáním pomůžeš 🙂

Ozvi se emailem naší redaktorce Natálce na natalie@svetoutdooru.cz

Poté, co si téma vzájemně potvrdíme, sepište popis treku co nejvíc strukturovaně. Pomoz ostatním naplánovat si správně trek a poděl se o své zkušenosti, co je potřeba vzít si s sebou a na co si dát pozor. Tady najdeš příklady, jak by měl vypadat popis treku, feraty nebo výstupu na vrchol.

Jako odměnu za příspěvek do naší databáze věnujeme předplatné časopisů Svět outdooru, Svět běhu nebo Travel Life.

Trasový soubor GPX: máš k dispozici soubor s GPS záznamem své cesty? Pošli ho nebo nasdílej.

Fotky: vyber 5-10 krásných fotek, které zachytí typickou krajinu. Nezapomeň na výstižný popisek. Nahrávej výhradně fotky, které jsi sám/sama pořídil/a, nebo máš souhlas autora s jejich zveřejněním!

Tvůj popis se na www.SvetOutdooru.cz objeví po schválení redakcí.

POZOR NA DUPLIKACE! Nezapomeň si, prosím, zkontrolovat, zdali už túru či trek na webu nemáme. Zkontroluj si to předem zde. Zdvojené články nebudeme publikovat. Pokud jsou informace k treku zastaralé, napiš nám a my je aktualizujeme.

Redakce si vyhrazuje právo vložený popis upravit, ať už před zobrazením na webu (především grafické a gramatické úpravy), či kdykoli později aktualizovat (změny cen povolení, možností dopravy atp.). Zároveň si před vložením treku prosím přečtete podmínky užívání webu.