Přidej trek, ferratu nebo výstup na vrchol

Jak na to?

  1. POZOR NA DUPLIKACE. Pokud už na webu trek či vrchol popsaný máme, tak bys dělal zbytečnou práci. Zkontroluj si to předem zde. Ale pokud jsou informace k treku zastaralé, napiš nám a my je aktualizujeme.
  2. NAPIŠ VŠECHNO, CO VÍŠ 🙂 Pro zjednodušení je níže strukturovaný formulář. Tam to vepiš a odešli. Příklady hezkých popisů jsou zde: trek, ferata nebo výstup na vrchol.
  3. TRASA NA MAPĚ. Bez toho se neobejdem. Pošli nám soubor s GPS záznamem nebo GPX soubor z mapy.cz.
  4. FOTKY. Prosím, vyber 5-10 fotek, které zachytí typickou krajinu. Nezapomeň na popisek. Pošli nám výhradně fotky, které jsi sám/sama pořídil/a, nebo máš souhlas autora se zveřejněním! Nemáš fotky? Nevadí, zveřejníme text a trasu na mapě a fotky doplníme od někoho jiného.
  5. CO ZA TO? 🙂 No, upřímně, hlavně ten dobrý pocit! Ale jednu hezkou odměnu pro Tebe máme. Vyber si roční předplatné časopisu Svět outdooru, Svět běhu nebo Travel Life (v trafice by to stálo dvě kila). Pokud bys chtěl popsat nebo aktualizovat hodně treků či ferat, napiš nám, dohodneme se 🙂

Kontakt: re*****@sv**********.cz (sem pošli fotky, GPX soubor, svou adresu pro zasílání předplatného a případné dotazy a návrhy.)

Autorská práva: Pozor, redakce má právo Tebou vložený popis gramaticky upravit a kdykoli později aktualizovat (změny cen, dopravy, ubytování atp.) nebo rozšířit. Zde jsou podrobné podmínky užívání webu. Tvůj popis se na www.SvetOutdooru.cz objeví po schválení redakcí.

Díky za pomoc ostatním milovníkům hor!

Přidat trek

Přidat vrchol

Přidat ferratu