Jakub Zecha a Michaela Sýkorová

Jakub Zecha a Michaela Sýkorová

Low-cost cestovatelé, kteří objevují svět. Už sedm let bok po boku cestujeme a poznáváme náš svět. Zatím jsme jezdili po Evropě, ale v budoucnu se chystáme do Asie. Nejlépe nám je v horách, nepohrdneme však ani flákáním u moře. Peněz moc nemáme, ale vždycky to nějak vymyslíme. Řídíme se příslovím: za málo peněz hodně muziky. V létě děláme průvodce pro CK Alpina a sbíráme korunky, abychom pak mohli někam vyrazit. O svých cestách píší blog www.discovertheworldcz.cz, kde se můžete dovědět plno užitečných informací, rad, tipů a načerpat inspiraci na cesty.

Články autora

Podzimní Lake District: turistika na nejdeštivějším místě Anglie
Tip na trip

Podzimní Lake District: turistika na nejdeštivějším místě Anglie

Národní park Lake District neboli Jezerní kraj patří mezi nejdeštivější místa deštivé Anglie. Návštěvníky láká nejen na šedesát jezer ledovcového původu, ale také do pohoří Cumbrian Mountains (Kumbrické pohoří), kde kromě nezapomenutelných výhledů nejdete také nejvyšší horu Anglie – Scafell Pike.

Nejkrásnější ferraty Solné komory
Alpy

Nejkrásnější ferraty Solné komory

Via ferraty v oblasti Solná komora patří k tomu nejlepšímu, co se dá na zajištěných cestách v rakouských Alpách zažít. Inspiruj se výběrem těch nejhezčích ferat v Solné komoře!

Tipy na túry ve Vysokých Tatrách
Slovensko

Tipy na túry ve Vysokých Tatrách

Nechte se inspirovat tipy na túry ve slovenské části Vysokých Tater, které jsou díky své rozloze a nadmořské výšce přesahující 2500 metrů označovány za nejmenší velehory světa. Pojďme se podívat na to nejzajímavější, co slovenská část Vysokých Tater nabízí.


Treky autora