SOUTĚŽ: Vyhraj dámský merino rolák Devold Expedition UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj dámský merino rolák Devold Expedition UKONČENO

Zkus štěstí v soutěži s norskou značkou Devold a vyhraj dvouvrstvý dámský merino rolák Expedition, který zahřeje i v extrémních podmínkách.

O co soutěžíme?

Dámský rolák Devold Expedition

Extrémně teplý dvouvrstvý rolák nejen pro polárníky, ale i pro velké zmrzlíky. Devold Expedition představuje ideální základní vrstvu do chladných a mrazivých podmínek pro zimní aktivity a vysokohorskou turistiku při teplotách až –50 °C. Má dvouvrstvou konstrukci, v níž hlavní úlohou vnitřní vrstvy je rychlé odvádění přebytečné vlhkosti od těla do druhé vrstvy, kde se odpařuje. Vnější vrstva je zdokonalena z 10% polyamidem, který zvyšuje její odolnost. Obě vrstvy navíc výborně izolují. Obejme tělo dokonalým přiléhavým střihem, který je podpořen volbou velmi pružného materiálu díky němuž máte maximální volnost pohybu při jakékoli aktivitě. Nezávadnost a bezpečí pro zdraví vám garantuje certifikace OEKO-TEX. Značka Devold totiž splňuje přísná kritéria mezinárodního testovacího a certifikačního systému pro textilie.

  • ploché švy – žádné otlaky kůže, větší pohodlí
  • stojáček – zahřeje krk
  • krátký zip – snadné odvětrávání přebytečného tepla
  • prodloužené rukávy s otvorem na palec – bezpečně ochrání zápěstí i dlaň
  • prodloužená záda – ochrana proti prochladnutí
  • odolnost vůči zápachu – nemusíte je tak často prát (super při delších túrách)
  • přírodní merino vlna – hřeje, i když je vlhká

Devold of Norway

Devold je jednou z nejstarších outdoorových značek na světe. Vlněné oblečení vyrábí v Norsku již od roku 1853 a během své existence oblékala řadu dobrodruhů, objevitelů i outdoorových nadšenců včetně Fridtjofa Nansena či Roalda Amundsena. I v současnosti je považována za světovou špičku z hlediska kvality produktů a inovací ve zpracování a výrobě z vlny. Devold nabízí širokou kolekci funkčního prádla z merino vlny, ponožek, čepic, tradičních vlněných svetrů i lifestylových produktů. www.devold.cz

Značku Devold na českém a slovenském trhu zastupuje firma North Trappers

Výherce soutěže

I. Korábová, Litoměřice

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: