Soutěž: Vyhraj čtyřmístný stan Coleman Kobuk Valley 4 Plus s unikátní zatemnělou ložnicí UKONČENO

Soutěž: Vyhraj čtyřmístný stan Coleman Kobuk Valley 4 Plus s unikátní zatemnělou ložnicí UKONČENO

Zkus štěstí v soutěži a vyhraj turistický stan Coleman Kobuk Valley 4 Plus pro čtyři osoby s patentovanou technologií BlackOut Bedroom. Díky zatemnění ložnice se vyspíš líp a déle!

O co soutěžíme?

Stan Coleman Kobuk Valley 4 Plus

Turistický stan pro 4 osoby s předsíňkou a patentovanou technologií zatmavených ložnic BlackOut Bedroom, která zabraňuje pronikání venkovního světla dovnitř ložnice a tím zároveň pohlcuje i teplo. Díky tomu je odpočívání ve stanu i v průběhu parného dne příjemnější. Je ideální pro rodiče, děti nebo kohokoliv, kdo je citlivý na denní světlo. Speciální úprava materiálu stanu blokuje 99 % denního svitu, takže můžeš jít spát dříve a vstávat později. Stan Colemn Kobuk Valley 4 Plus se hodí především do kempu a potěší na své rozměry velkou prostorností a velmi rychlým a jednoduchým stavěním.

Cena: 4499 Kč

Jak se vychytávka zatemnělých ložnic BlackOut Bedroom líbila u nás v redakci? Mrkni na recenzi čtyřmístného nebo dvoumístného stanu Coleman Kobuk Valley.

Video-prohlídka stanu

Značka Coleman využívá vysoce kvalitních materiálů, znalosti v oboru a snahu o inovaci tak, aby mohla nabídnout praktické, odolné a výkonné produkty, ať už je potřebujete v kempu či v divočině. Proto se nemusíte bát říci si „POJĎME VEN S COLEMANEM, SPECIALISTOU NA VYBAVENÍ DO PŘÍRODY“.
www.coleman.eu

Výherce

Petr Hegar – výherce jsme kontaktovali e-mailem.

Zkušenosti čtenářů

Jiří Peňáz

Ano

JAN BYDŽOVSKÝ

„Svět Outdoru“ je prima firma s kvalitními výrobky a doplňky.

Andrea Kanděrová

Jsou to zajímaví články.Svět Outdor je prima.

Syviks

Užitečné informace 👍

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: