SOUTĚŽ: Vyhrajte spacák nebo kšiltovku Marmot! UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte spacák nebo kšiltovku Marmot! UKONČENO

Odpovězte správně na několik otázek a vyhrajte dámský/pánský třísezónní syntetický spací pytel Trestles 30 nebo jednu ze stylových kšiltovek Marmot!

Co můžete vyhrát?

Spacák Trestles 30 od firmy Marmot se vyrábí v dámské i pánské variantě. Jeho tepelný komfort se pohybuje od 1 °C do 6 °C, díky čemu je ideální pro jarní, letní i podzimní výlety.

Pro izolaci spacáku Trestles 30, Marmot používá vlastní náplň, kterou nazývají SpiraFil. SpiraFil kombinuje dutá vlákna, jejichž hlavní funkcí je udržovat optimální loft, s drobnými PE vlákny, která umožňují lepší sbalitelnost a spacímu pytli dodávají příjemnou měkkost.

Podívejte se na rezenci spacáku Trestles 23, který pochází ze stejné rodiny, liší se jen tepelným komfortem.

Prohlédněte si všechny fotografie

Logo značky MARMOT.

Firma Marmot byla založena roku 1974. Prvními produkty se staly péřová vesta, svetr, parka a spacáky. Později Marmot začal šít oblečení z Gore-Texu a řady produktů se začaly rychle rozšiřovat. Produkty Marmot jsou synonymem pro kvalitu, výkon a odolnost. Přečtěte si více o založení firmy Marmot v češtině.

Odpovídat můžete prostřednictvím následujícího formuláře od 19.10.2016 do 15.11.2016. Každý se může zúčastnit pouze jednou.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. VÝHERCE BUDEME KONTAKTOVAT E-MAILEM.

Pravidla soutěže:

1. Výherce si může zvolit dámskou/pánskou variantu spacáku.

2. Výherce vylosujeme a oznámíme do 7 dnů po ukončení soutěže. Výherci budou kontaktování emailem a výhra bude k vyzvednutí v Klubu cestovatelů v Praze či Brně do 10 dnů od vyhlášení výsledků soutěže. Výhry neposíláme.

3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit.

4. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

5. Soutěž trvá do 15. 11. 2016.

6. Zasláním odpovědi účastníci souhlasí se zasíláním novinek webu Pohora.cz cca 1x měsíčně (ze kterého se dá jednoduše odhlásit)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: