SOUTĚŽ: Zahraj si o merino set šátku a ponožek značky P.A.C.

SOUTĚŽ: Zahraj si o merino set šátku a ponožek značky P.A.C.

Zima klepe na dveře, hřejivý merino šátek a ponožky se budou hodit každému! Zahraj si s německou značkou P.A.C. o merino set multifunkčního šátku a ponožek s revoluční technologií odpuzující hmyz!

O co soutěžíme?

3x set šátku P.A.C. Merino Nature a ponožek P.A.C. TR 3.2 Treking Merino Light

Mladá německá značka funkčních čepic, šátků a ponožek propojuje tradici, udržitelný přístup k výrobě a využití inovativních technologií. A právě tyto aspekty v sobě snoubí také kolekce multifunkčních šátků Merino Nature. Jak už název napovídá, jedná se o čistě přírodní produkt: vyrobeny jsou ze 100% vlny Merino a pro jejich barvení nebyla použita žádná chemie. 100 % přírodní, bez kompromisů. Set doplňují pohodlné funkční ponožky TR 3.2 Trekking Merino Light s revoluční netoxickou úpravou odpuzující hmyz, která funguje okamžitě podobně jako repelent.

Ponožky P.A.C. TR 3.2 Trekking Merino Light jsme měli možnost v létě otestovat. Jak obstály v terénu? Přečti si recenzi!

P.A.C.

Německá značka P.A.C. je důkazem toho, že je možné dělat byznys udržitelně. Vyrábí přímo v Německu, využívá recyklované materiály a ekologicky šetrné postupy výroby, nejlépe z lokálních zdrojů. Velký důraz klade na vývoj produktů s minimálním dopadem na životní prostředí. Jaká největší esa má tento průkopník na poli ekologie v rukávu? Například přelomovou technologií na recyklaci vlny nebo technologii Anti Mosquito/Anti Tick, což je revoluční úprava odpuzující hmyz. Výrobky P.A.C. hrdě nosí označení Made in Germany.

Pravidla soutěže

  1. Odpověz na soutěžní otázky do 31. 12. 2023. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  2. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme emailem, zadaném v soutěžním formuláři.
  3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: