SOUTĚŽ: Vyhraj oboustranné merino triko Devold Tuvegga

SOUTĚŽ: Vyhraj oboustranné merino triko Devold Tuvegga

Zahraj si s norským výrobcem Devold o horkou vlněnou novinku na poli funkčního prádla: špičkové merino triko Tuvegga, které díky oboustranné konstrukci a kombinaci 3 rozdílných úpletů nabízí dvě různé úrovně izolace.

O co soutěžíme

Dámské či pánské merino triko Devold Tuvegga

Norský výrobce ke svému výročí 170 let připravil nadupané funkční triko na zimu ze 100% merino vlny. Oboustranná konstrukce využívající 3 rozdílné druhy úpletů v různých partiích těla se maximálně přizpůsobí široké škále aktivit. Tepelný komfort a rychlý odvod vlhkosti tak toto tričko spolehlivě zajistí při různé úrovni zátěže. Hřejivější strana s vysokým úpletem udrží tělo v teple při nenáročné zimní turistice, hladká strana nabízí prodyšnost a pohodlí při skialpinismu, běžkování či lyžování. Pružný materiál a skvěle padnoucí střih maximálně kopírují pohyb těla a nikde neomezují. Zkrátka propracovaný univerzální kousek na jakoukoli zimní výpravu.

  • Oboustranný 3D úplet na hrudníku, pažích a bocích nabízí hřejivější stranu s 3D strukturou vhodnou pro pomalejší aktivity, zatímco druhá strana z hladkého úpletu rychleji transportuje vlhkost od těla a skvěle poslouží při intenzivnějším pohybu.
  • Klasický žebrový úplet je použit na břiše a spodní straně paží, kde zajistí tepelný komfort a absorpci vlhkosti.
  • Rychleschnoucí síťovaný úplet se v nejpotivějších zónách těla – na zádech a v podpaží – stará o rychlý transport vlhkosti od těla.

Tričko Tuvegga získalo v roce 2018 prestižní ocenění ISPO Award na mezinárodním veletrhu v Mnichově, kde odborná porota posuzuje zejména inovativní přístup z hlediska použitého materiálu, konstrukce a designu.

Devold

Devold je jednou z nejstarších outdoorových značek na světe. Vlněné oblečení vyrábí již od roku 1853 a během své existence oblékala řadu dobrodruhů, objevitelů i outdoorových nadšenců včetně Fridtjofa Nansena či Roalda Amundsena. I v současnosti je považována za světovou špičku z hlediska kvality produktů a inovací ve zpracování a výrobě z vlny. Devold nabízí širokou kolekci funkčního prádla z merino vlny, ponožek, čepic, tradičních vlněných svetrů i lifestylových produktů. www.devold.cz

Výherce soutěže

J. Svoboda, Praha

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: