SOUTĚŽ: Vyhraj nepromokavou bundu The North Face Dryzzle s nanomembránou UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhraj nepromokavou bundu The North Face Dryzzle s nanomembránou UKONČENO

Americká značka The North Face představila unikátní nanomembránu Futurelight, která je 100 % nepromokavá a současně nadstandardně prodyšná. Zkus štěstí v soutěži a vyhraj bundu Dryzzle a vyzkoušej nanomembránu v akci.

O co soutěžíme?

Bunda The North Face Dryzzle Futurelight

Inovovaný model bundy Dryzzle je nově vybavena nanomembránu Futurelight, díky níž je materiál bundy poddajný, prodyšný a zároveň 100% nepromokavý. Oproti běžným membránám umožňuje nanostruktura membrány Futurelight propouštět vzduch a zlepšit tak větrání a prodyšnost, aniž by bylo třeba slevovat v oblasti nepromokavosti nebo odolnosti. Tato nová struktura nanovlákna umožnila vytvořit nejlehčí a nejprodyšnější membránu v historii The North Face. Ultratenký a poddajný oděv je neobyčejně pohodlný a chrání před živly i v tom nejdrsnějším počasí.

Bunda Dryzzle je ideální svrchní vrstvou na širokou škálu aktivit pro případ nepřízně počasí. S hmotností pouhých 300 g se nepronese a díky strečové pletenině na rubu se příjemně nosí i na holé kůži. Decentní sportovní střih oceníš jak na horách, tak i ve městě. Je dostupná v pánském i dámském provedení a v několika barvách.

Cena: 5990 Kč

Jak se bunda Dryzzle líbila našemu testerovi Martinu Slezáčkovi? Podívej se v podrobné recenzi!

The North Face

Značka The North Face, založená v kalifornském San Franciscu dvojicí dobrodruhů, za víc než 50 let své existence nejednou ukázala, že je průkopníkem inovací a nových technologií v oblasti funkčního outdoorového oblečení.

Výherce soutěže

Tomáš Sanytra, Jesenice

Zkušenosti čtenářů

Lýdie

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: