HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: Vyhraj knihu Moje cesta hrdinů SNP

SOUTĚŽ: Vyhraj knihu Moje cesta hrdinů SNP

Zahraj si s námi o cestopisnou knížku o dálkovém přechodu turistické trasy Cesta hrdinov SNP jdoucí napříč celým Slovenskem.

O co soutěžíme?

1. Kniha Moje Cesta hrdinů SNP + originál ilustrace

Cestopisný příběh člověka, který toužil zažít dobrodružství. Nemusel za ním cestovat přes půl světa, znát cizí jazyk ani zruinovat svoje konto. Bez velkých předchozích zkušeností a s batohem na zádech se sám vydal na Slovensko, aby prošel 750 kilometrů dlouhou trasu. Spal na půdě opuštěného domu i na autobusové zastávce. Byl ale nakonec opravdu tak sám? A došel až na konec? Ukázku z knihy najdete na webu nakladatelství pointa.cz.

2. a 3. originály ilustrací z knihy

Co je Cesta hrdinů SNP

Dálková turistická trasa jdoucí napříč celým Slovenskem vede z Dukelského průsmyku na hrad Děvín u Bratislavy. Cesta měří cca 750 km a prochází několika národními parky, jako je Velká Fatra nebo Nízké Tatry. Cesta trvá zhruba 25 – 30 dní. Celá je značená červenou turistickou značkou. Celý popis trasy cesty hrdinů SNP najdeš tady.

Pravidla soutěže

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 31. 8. 2020. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, jeho jméno uveřejníme na webu 1. 9. 2020.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  • Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování ohledně výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: