Soutěž: vyhraj boty Altra, trekové hole Fizan, ponožky Darn Tough či předplatné časopisu

Soutěž: vyhraj boty Altra, trekové hole Fizan, ponožky Darn Tough či předplatné časopisu

Vyhraj top vybavení na dálkové traily! Soutěžíme o boty Altra, hole Fizan, ponožky Darn Tough a předplatné Světa outdooru.

Dvojice ostřílených hikerů Jakub Šolc a Ivan Mitrus se vydává na vysněný trek v Jižní Americe. Ivan začátkem června vyrazil z nejsevernějšího bodu Chile, v Santiago de Chile se po cca 3000 km setká s Kubou a budou společně pokračovat k jihu skrze patagonskou divočinu. Jako milovníci ultralightu si s sebou berou osvědčené kousky vybavení, o které si s námi můžeš zasoutěžit. Zkus štěstí a získej vybavení pro své dobrodružství i ty!

Sledovat dobrodružství Ivana a Kuby můžeš na Instagramu mitrus_zivota a Kuboj9

Soutěžíme o vybavení na trek, které využívají hikeři Jakub Šolc a Ivan Mitrus:

Boty Altra Lone Peak

Chcete chodit v maximálním pohodlí, daleko, bez puchýřů, a ještě k tomu zdravě? Lone Peak je nejprodávanější trailovkou od značky Altra a je jako stvořený pro velká trailová dobrodružství. Oblíbená bota mezi hikery i běžci je tu opět ve vylepšené (již osmé) verzi a vyniká extrémním pohodlím, prodyšností a přilnavostí.

ALTRA Lone Peak je nejpoužívanější bota na dálkových trecích v USA a na Stezce Českem. Mrkni na naší videorecenzi na YouTube.

Hole Fizan Compact 3

Nejlehčí třídílné hliníkové hole na světě. Jsou velmi oblíbené zejména mezi ultralight hikery, jelikož vynikají nízkou hmotností, rozumnou cenou a na rozdíl od karbonových holí i výraznou odolností. Jsou vyrobené z tenkého ale pevného eloxovaného hliníku. Bezproblémové nastavení délky zajišťuje Flexi Locking System. Pěnová rukojeť s nastavitelným poutkem poskytuje pohodlný úchop. Hole jsou nabízeny v třídílném (Compact 3 a Compact Pro) a čtyřdílném (Compact 4) provedení. Všechny hole Fizan mají bezplatný servis a výměnu dílů.

Ponožky Darn Tough model Hiker

Darn Tough je firma vyrábějící ponožky, která sídlí v americkém státě Vermont. Více než 40 let se snaží vyrábět ty nejlepší, nejpohodlnější a nejodolnější ponožky na všechny aktivity od běhání, přes turistiku až po armádní využití. Dostupné jsou v různých barvách a motivech, pro pány i pro dámy. Vyrobeno v USA.

Dvouleté předplatné časopisu Svět outdooru

Časopis Svět Outdooru tě zvedne od stolu a inspiruje tvá další dobrodružství. Dopřej si 4x ročně kvalitní čtení! Svět outdooru je nejčtenější magazín pro všechny horaly psaný outdoorovými profesionály.

Pravidla soutěže

  • Odpovězte na otázky do 7. 12. 2024. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z odpovědí vybereme 5 výherců, které zveřejníme na webu.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  • Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě Vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy bude uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: