Oceněné produkty ISPO 2018 Award z dalších kategorií

Oceněné produkty ISPO 2018 Award z dalších kategorií

Další produkty z jiných kategorií, které nás zaujali a obdržely buď ocenění Product of the year, Gold Winner, Winner nebo Eco Achievment. Vybavení do přírody nebo na hory se objevilo i kategoriích Snowsports nebo Health & Fitness. Co se nám líbilo a na co se můžeme těšit už letos nebo až za rok?

Snowsports, Backpacks, Arc’teryx: Alpha SK 32 Pack

Propracovaný, odolný a promyšlený pod kilo vážící batoh (990 gramů) Alpha SK Pack. Navíc odolný povětrnostním vlivům. Určený je podle výrobce jako: freeride ski touring. Lyže na batoh je možno fixovat pomocí patentovaných popruhů. Klasické popruhy, které znám od mnoha výrobců Arc’teryx ještě vylepšil! Lyže možno nosit diagonálně, podél tzv. do „Áčka“ nebo nosit i SNB. Poznámka redakce: Geniálně vylepšený plastový popruh. A přitom taková blbost, že?
Doporučená cena: 280 Euro

Snowsports, Freeride/Touring Ski Boots, Dynafit: HOJI PRO TOUR

Pravděpodobně nejvíce inovativní skialpové boty originál zařazené do kategorie (ski touring boot) kombinují špičkové materiály a měly by nabízet skvělé vlastnosti při výstupu i při sjezdu. Rotace komínu je uváděna v rozsahu 60°. Porota ocenila přepnutí mezi stoupacím módem a sjezdovým na jedno „kliknutí“. Poznámka redakce: Boty jsou levnější ne 49 gramů vážící vázání Dynafit: PINTECH Systém?
Doporučená cena: 650 Euro

Snowsports, Safety Equipment, Advenate: Hybrid Pro

Mladá německá značka předvedla teleskopickou lopatu s integrovanou sondou, která je zároveň i tyčkou ke stanu, resp. brakovacímu přístřešku (winter-proof bivvy shelter). Poznámka redakce: do stanu ještě třeba karimatku a spacák.
Doporučená cena: 220 Euro

Snowsports, Ski Touring Bindings, Dynafit: PINTECH System

Inovativní a jakoby obrácené techové vázání. Trny jsou na botě a tradiční důlky jsou na vázání. Je to tedy úplně obráceně, než jsme byli u skialpového vázání zvyklí. Nástup do vázání je velmi jednoduché a rychlé. Trefíte se d nějak na poprvé jako Pája. A hmotnost je pouhých 49 gramů! Poznámka redakce: Nevíme, jestli cena za vázání je včetně bot či nikoliv.
Doporučená cena: 700 Euro

Ispo Award, Health & Fitness, Base Layer, CRAFT: Fuseknit Comfort

Fuseknit Comfort využívá Fuseknit technologii pro kombinaci bezešvých částí a promyšlených švů tak, aby vzniklo propracované spodní prádlo. V pánské verzi s límcem, který můžete použít i jak masku přes obličej. Poznámka redakce: alá Doktor Hannibal Lecter z Mlčení jehňátek.
Doporučená cena: 45 Euro

Ispo Award, Health & Fitness, Backpacks, VAUDE: Trail Spacer 8

Inovativní lehký batoh určený pro rychlý pohyb po horách, běh či jízdu na kole. Unikátní je zádová část, která je tvořena zvláštní 3D konstrukcí ze syntetických nití. Větrá a tlumí nárazy. Jedná s etak o absenci polstrování. Vše zařídí vzduch v 3D konstrukci. Díky střihu alá vesta perfektně padne na záda a na hrudník.
Doporučená cena: 120 Euro

Ispo Award, Health & Fitness, Compression, CEP: Ortho Pronation Control Socks

Nejsou to obyčejné ponožky. Ortho Pronation Control Socks  jsou speciálně vytvořeny pro běžce a náročné atlety, kteří potřebují udržet nebo podpořit přirozenou pronaci. Jedná se o kombinaci kompresních materiálů – pleteniny a neelastických pásků. Navíc mají tyto ponožky zabránit tvorbě puchýřů.
Doporučená cena: 49.90 Euro

Snowsports, XC Hardware, LEKI: Nordic Tune Shark Boa

Boa® System se stále více uplatňuje tam, kde bychom ho v minulosti vůbec nečekali a teď už dokonce i na rukavicích. Běžkařské rukavice Nordic Tune Shark Boa® by vám měly perfektně sednout a zatáhnout je před nástupem do stopy stačí pouhým otočením kolečka Boa®. Poznámka redakce: Bacha na utírání kšandy pod nosem. Máte na hřbetu ruky plastové kolečko!
Doporučená cena: 99.95 Euro

Snowsports, Accessories, DPS: Phantom Glide

Phantom by měl být trvalý vosk, kde stačí pouhá jedna aplikace. Poznámka redakce: Zázrak! Snowstebou!
Doporučená cena: 120 Euro

ISPO Award 2018: Product of the Year, Urban, LIVALL: Helmetphone BH51M

LIVALL Helmetphone BH51M je sofistikovaná helma pro cyklisty. Můžete s ní poslouchat muziku nebo vyřídit telefonní hovor bez nutnosti sundávat ruce ze řídítek. Moderní „urban“ design podtrhuje technologickou vyspělost. Poznámka redakce: Jsme potřebovali na silnici cyklistu, který poslouchá muziku nebo vyřizuje telefonní hovor.
Doporučená cena: 159 Euro

Členění veletrhu ISPO 2018

ISPO MunichVeletrh ISPO 2018 byl členěn do těchto segmentů:

SNOWSPORTS • OUTDOOR • HEALT & FITNESS • URBAN • TEAMSPORTS • VISION • MANUFACTURING & SUPPLIERS • INNOVATION & INDUSTRY SERVICES

Souvisejicí články

ISPO Award OUTDOOR 2018

Co ukázaly na veletrhu ISPO 2017 české značky

Výrobek roku a GOLD ISPO Awards 2017

Zpráva z veletrhu ISPO 2017

Pozvánka na veletrh ISPO 2017

Zpráva z veletrhu ISPO 2016

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: