Oceněné produkty ISPO 2018 Award OUTDOOR

Oceněné produkty ISPO 2018 Award OUTDOOR

Oceněné výrobky v různých kategoriích jako ISPO Award 2018. Oceněno bylo několik desítech produktů v několik kategoriích, ale my pro vás uvádíme ty, které nám přišli zajímavé pro outdoorové aktivity nebo jinak zajímavé či jako úlety.

ISPO Award 2018, Product of the year v segmentu OUTDOOR: TECNICA: Forge S

Dík unikátní patentované technologii, kterou firma Tecnica nazývá CAS (Custome Adaptive Shape) mohou vybraní prodejci svým koncovým zákazníkům přizpůsobit boty přímo n amíru. Zabere to prý pouze 20 minut. Vy za tento čas strávený v prodejně získáváte boty, které by vám měly padnout jako ulité. Poznámka redakce: Na veletrhu ISPO 2018 bylo vidět více pokusů a systému, jak vyhovět různým velikostem a požadavkům jednotlivých koncových uživatelů a to třeba i sběrem dat, skenováním chodidel a uložením do databáze tak, abyste při nákupu na e-shopu vhodně vybrali ty správné boty.
Doporučená cena: 249 Euro

Gold Winner of ISPO 2018 v segmentu OUTDOOR: Batohy, Salewa: Winter Train 26

Skialpinisté mají rádi záda v suchu (nohy v teple samozřejmě taky). Salewa větrání zad, ramen a pasu vyřešila rozdělenými popruhy, které tvoří přirozené větrací kanály. Podle poroty je možno nasadit lyže na záda bez nutnosti sundat batoh ze zad. Poznámka redakce: Bohužel jsme neměli příležitost to vyzkoušet. Co nás však zaujalo je fakt, že všechny tyto popruhy pro fixaci vybavení vedou přes hlavní zip. Je tedy nutno vždy, když chci z batohu vytáhnout tatranku nutné sundat lyže?
Doporučená cena: 135 Euro

Spodní prádlo, Patagonia: Capilene Air

Nej nej spodní vrstva od Patagonie. V čem je to tak super? Capilene Air zajišťuje tepelnou regulaci a odvod vlhkosti podle nejrůznějších podmínek. Za všech okolností. Bez švů, 3D konstrukce, příjemné na dotek a 49% recyklovaného polyesteru a 51% ze zodpovědných zdrojů. Určeno pro ty, kteří chtějí rychleschnoucí spodní vrstvu, příjemnou na tělo určenou do chladných nebo velmi chladných podmínek.
Doporučená cena: 150 Euro

Camping Accessories, Fire Maple: Titanium Spork

Titanová vidličko-lžíce (Spork) s „propichovákem“ na plynové kartuše, které můžete pak sešlápnout nebo do placky udolat šutrem. Hmotnost: 23g. Prodloužené madlo na jedení ze zalévacích sáčků nebo úzkých a vysokých kastrolů. Poznámka redakce: Přitom taková blbost, že?
Doporučená cena: 11.60 Euro

Climbing Accessories, Vertical Life: Rock Selfie

Fakt úlet. Už nemusíte lézt. Stačí se pověsit na zelenou desku s dvěma chyty nad zelený koberec. Vybrat si lezeckou destinaci a nechat se vyfotit, jak visíte na El Capu nebo ve Verdonu s luftem pod nohama. A fotku si můžete nechat poslat na váš email a pak sdílet a sdílet. Poznámka redakce: Je to bezpečné? Je a není. Hned první den veletrhu návštěvnice neudržela zelený chyt a placla sebou o koberec. Byla z toho zlomená klíční kost!
Doporučená cena: 6000 Euro

Hydration Systems, HydraPak: Expedition 8L

Expedition 8L vodní vak je kompaktní a lehké řešení pro uložení a transport vody. Široké hrdlo, madlo na nošení či zavěšení, malý plug-n-play ventil pro snadné nalévání. Samostatně stojící.
Doporučená cena: 50 Euro

Mountaineering Equipment, SnowPlak

Ultra lehký koncept „sněžnic“, které lze nasadit na mačky. Vhodné do terénu, ve kterém se v mačkách propadáte do sněhu. Hmotnost: 620g (pár).
Doporučená cena: 149 Euro

Outer Layer Hybrid, Páramo: Men’s Velez Evolution

Na první pohled určitě tak trochu retro. Jedná se však o zaltem oceněnou bundu do nejhoršího počasí. Včetně promyšleného umístění zipů pro velkorysou ventilaci.
Doporučená cena: 430 Euro

ISPO Award Outdoor 2018, VAUDE: Green Core

Netradiční batoh na první pohled, ale i při podrobnějším ohledání. Celý eko a vyrobený tak, aby měl co nejmenší dopad na přírodu a zdroje tak, jak jsme u této značky zvyklý. Obsah batohu je 30+10L. Bylo by velmi zajímavé tento batoh otestovat.
Doporučená cena: 280 Euro

Climbing Accessories, Black Diamond: Pure Gold Chalk

Pure Gold is vědecky vytvořené „máčo“, které údajně absorbuje o 30% více vlhkosti než jiné prostředky. Poznámka redakce: Škoda, že toho na písku nemůžeme využít.
Doporučená cena: 3 Euro

Mountaineering Equipment, CAMP: Skimo Total Race

Skimo Total Race mačky lze jednoduše nasadit na skialpové boty. Stačí nasadit či zaháknout za špičku a pak logicky jako skialpové vázání zacvaknout do paty.
Doporučená cena: 149.95 Euro

Wheelers, CAKE: KALK

Elektrická motorka. Můžete řádit v přírodě. Potichu a ekologicky. Poznámka redakce: Co na to KRNAP?
Doporučená cena: 12,000 Euro

Climbing Accessories, Mammut: WALL RIDER

Druhá generace lehké horolezecké helmy WALL RIDER avšak s přidanou hodnotou. S novým bezpečnostním prvkem. MAMMUT do helmy přidal MIPS systém.
Doporučená cena: 100 Euro

Water Sports, Waterwolf: MPX-3

E-Surfer Waterwolf MPX-3 je elektrickým motorem poháněné surfové prkno. Umožňuje jezdit po vodě i bez větru a bez vln. Jízdu a vlny si vytvoříte sami díky lodnímu šroubu pod prknem.
Doporučená cena: 9990 Euro

Tools & Equipment, Land Rover: Explore

Land Rover kromě aut, která projediu téměř všude představil i odolné telefony. Pádu a voděodolné se špičkovými bateriemi. A se skvělým propojením s ostatními outdoorovými nadšenci.
Doporučená cena: 649 Euro

Kompletní fotogalerie ISPO Award 2018

Členění veletrhu ISPO 2018

ISPO MunichVeletrh ISPO 2018 byl členěn do těchto segmentů:

SNOWSPORTS • OUTDOOR • HEALT & FITNESS • URBAN • TEAMSPORTS • VISION • MANUFACTURING & SUPPLIERS • INNOVATION & INDUSTRY SERVICES

Souvisejicí články

Další oceněné produkty ISPO AWARD 2018 – jiné kategorie

Co ukázaly na veletrhu ISPO 2017 české značky

Výrobek roku a GOLD ISPO Awards 2017

Zpráva z veletrhu ISPO 2017

Pozvánka na veletrh ISPO 2017

Zpráva z veletrhu ISPO 2016

Zkušenosti čtenářů

Dave

A treba i nejake info u masce z hlavni foto?

Vojtěch Dvořák, svetoutdooru.cz
Dave:

Dobrý den,
článek o triku CRAFT naleznete v článku:
https://www.svetoutdooru.cz/novinky/34838-ocenene-produkty-ispo-2018-award-z-dalsich-kategorii/
S pozdravem
Vojtěch Dvořák, Svět outdooru

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: