Nové vydání průvodce White Water Nepal

Nové vydání průvodce White Water Nepal

Dobrá zpráva pro všechny vodáky, kteří se chystají na vodu do exotičtějších krajin, konkrétně do Nepálu. Počátkem tohoto měsíce vyšlo ve Velké Británii druhé, upravené vydání vodáckého průvodce White Water Nepal.

Dobrá zpráva pro všechny vodáky, kteří se chystají na vodu do exotičtějších krajin, konkrétně do Nepálu. Počátkem tohoto měsíce vyšlo ve Velké Británii druhé, upravené vydání vodáckého průvodce White Water Nepal. Za osm let od svého prvního vydání se tato knížka Angličana Petera Knowlese stala klasikou a stále zůstává jedním z nejlepších zdrojů informací pro každého, kdo se chystá na vodu do Nepálu. Kromě popisu jednotlivých řek zde najdete plno dalších nepostradatelných informací typu; kdy jet do Nepálu, s kým letět, co s sebou, kde si půjčit lodě, jaká povolení potřebuje pro tu kterou řeku apod. .

Podstatná část průvodce je věnována též raftingu. Dozvíte se zde nejen jak naplánovat svojí vlastní expedici, ale pomohou vám též s orientací v stále se rozšiřující nabídce akcí organizovaných místními raftovými společnostmi. Tuto kapitolu ocení zejména ti z nás, u nichž sjíždění divoké vody není hlavním cílem cesty do Nepálu.

Nové vydání průvodce bylo rozšířeno na 360 stran a obsahuje více jak stovku aktualizovaných map, hydrografů, profilů řek, fotografií a dalších obrazových příloh. Kniha byla vydána v angličtině a i s poštovným vás přijde na necelých Ł20. Průvodce White Water Nepal je možno objednat na www.playboating.com.

Autor: Ondra Müller

Zkušenosti čtenářů

[email protected]

Ahojte, nema niekto tuto publikaciu v elektronickej podobe na zhliadnutie?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: