Kam na trek či via ferraty? U nás najdeš přes 1700 tipů na horské túry!

Kam na trek či via ferraty? U nás najdeš přes 1700 tipů na horské túry!

Hledáš zajímavý trek nebo via ferratu? V unikátním katalogu na www. SvetOutdooru.cz najdeš horské túry po celém světě. Databáze čítá víc než 1700 horských túr z Česka, Slovenska, Alp, Balkánu, Skandinávie i jinde po světě. Trasy můžeš filtrovat podle států, délky, obtížnosti či vhodných měsíců. Nechybí praktické informace na cestu: dostupnost vody, možnosti spaní či vhodné vybavení. Podívejte se sami!

Pohyb v horách máme v krvi a sami v redakci rádi vyrážíme na dlouhé treky, lezeme na vrcholky v Tatrách či Alpách, cestujeme za poznáním do velehor světa, objevujeme via ferraty v Alpách i krásná místa v českých horách. Už víc než 5 let budujeme unikátní katalog neboli databázi těch nejzajímavějších horských túr po celém světě: treků, přechodů, výstupů na vrcholy i ferat. Mrkni na SvetOutdooru.cz/hory

KATALOG HORSKÝCH TÚR

Pokročilé filtrování

Zvlášť můžeš vyhledávat treky, feraty a vrcholy v jakémkoli státě na světě. Vybereš, kdy plánuješ vyrazit, a túry se ti roztřídí podle vhodného období – fitrovat tak můžeš túry letní i zimní, některé jsou vhodné celoročně. Pokud chceš výběr ještě zúžit, zadej i parametry: treky můžeš vybírat podle délky, zda má jít o hřebenovku, okruh či jestli je vhodná pro děti. U via ferrat pro rychlejší výběr zadej požadovanou obtížnost, můžeš vybrat i více variant.

Zaměřeno na Evropu

Za poslední rok jsme navíc zamakali a přidali skoro 300 věhlasných, ale také neznámých a málo objevených horských túr zejména v Česku, Alpách, ale taky na Balkáně nebo ve Skandinávii i jinde v Evropě.

Inspiruj se tipy na:

Své tipy sdílej i Ty!

Databáze horských túr je tvořená naší redakcí – sdílíme trasy, co jsme prošli nebo vylezli, přidáváme vlastní zkušenosti a praktické informace na cestu. Velký dík ale patří i vám – našim čtenářům, kteří sami přispíváte zajímavými trasami. Díky naší společné práci vzniká v Česku jedinečná „wikipedie“ pro horská dobrodružství a můžeme se vzájemně inspirovat a objevovat krásy naší planety.

CHCI PŘIDAT HORSKOU TÚRU

Naše redakce připravila přehled TOP 10 nejkrásnějších horských treků na světě. Splň si některý ze snů každého horala!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: