HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Horská turistika

Přechod Šumavy – respondenti pro diplomovou práci

Petra Hochová

Dobrý den, ahoj!
oslovuji všechny trekaře a trekařky, kteří kdy absolvovali pěší přechod Šumavy, ideálně ještě s nocováním na nouzových nocovištích!
Studuji totiž na Přírodovědecké fakultě UK a v rámci své diplomky zpracovávám téma vícedenní pěší turistiky jakožto udržitelného cestovního ruchu v horských oblastech, se zaměřením právě na oblast Šumavy.
Součástí mé práce jsou mj. i rozhovory s lidmi, kteří přešli Šumavu po svých s krosnou na zádech. Cílem je zjistit především to, jaké jsou základní socio-ekonomické charakteristiky a motivace jednotlivých trekařů a dále se také dotkneme témat jako je plánování trasy, výbava, průběh treku, klady a zápory trekkingu, povědomí o zásadách udržitelného cestovního ruchu atp.
Pokud je vám toto téma blízké a nevadilo by vám se se mnou podělit o své zkušenosti s přechodem Šumavy, neváhejte mi o sobě dát vědět tady, nebo na e-mail hochovap@natur.cuni.cz
Díky a těším se na naši spolupráci!
Petra Hochová

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: