BUFF představil dvě velké novinky: šátek elastický čtyřmi směry a DryFlx tkaninu, která vás v noci rozsvítí

BUFF představil dvě velké novinky: šátek elastický čtyřmi směry a DryFlx tkaninu, která vás v noci rozsvítí

Hlavní novinkou španělské značky bylo představení klasického šátku BUFF Original Multifunctional Headwear, který vzniknul před 25 lety, avšak nyní vyrobeného ze dvou PET lahví.

Firma BUFF na ploše 240m2 představila kompletní kolekci podzim/zima 2018-19. BUFF investoval do nové expozice, která měla futuristický nádech, ale zároveň i klasické prvky jako byl metr dříví. Nad stánkem obloukové prvky navazujicí zaklenutý prostor.

BUFF Original Multifunctional Headwear

Avšak hlavní novinkou bylo představení tradičního a dalo by se říct ikonického symbolu této španělské značky – klasické šátku BUFF avšak vyrobeného ze dvou PET lahví. Tento produkt by měl splňovat nový a přísnější přístup k nakládání se zdroji.

Tento klasický bezešvý šátek má navíc podstatně vylepšené vlastnosti. Je zejména extrémně elastický a to všemi směry (BUFF uvádí ve svém názvosloví 4way-stretch) takže se dokonale přizpůsobí a ochrání váš krk či hlavu.

Kompletní fotogalerie BUFF® na veletrhu ISPO 2018

Dále poskytuje maximální možnou ochranu před ultrafialovým zářením (UPF 50) a zachovává si svoje izolační vlastnosti. Odvádí vlhkost a udržuje vás v suchu. A to, že na něm nenajdete ani jeden šev je snad samozřejmé. Takže žádné škrábání či dráždění nehrozí.

Podpora myšlenky

Během veletrhu ISPO 2018, BUFF věnoval každý den nové šátky prvním 100 návštěvníkům, kteří přišli zrecyklovat svoji PET láhev. Celkem tak věnovali 400 šátků. Touto akcí se BUFF snažil upozornit na nutnost recyklace a využívání alternativních zdrojů.

Nová tkanina DryFlx rozsvítí váš běh

Další podstatnou novinkou byly šátky a čepice vyrobené s využitím nové tkaniny DryFlx. Ta je ultralehká, odvádí vlhkost od těla a je elastická všemi směry (4-way stretch) a hlavně je-li v noci osvícena, rozzáří se v ní reflexní nitky, které odráží světlo z každého úhlu a jsou v ní všude všity. Velmi užitečné zejména pro běžce, ale obecně pro každého, kdo se v noci pohybuje venku a nechce skončit na nárazníku auta.

Za normálního světla přitom reflexní prvky není vůbec vidět.

Dále nás zaujalo

Kromě toho nás na stánku zaujala kompletní kolekce včetně čepic, šátků pro pejsky, řada s akčními hrdiny, apod.

Originál BUFF® je multifunkční bezešvý šátek vyrobený z polyesterového mikrovlákna. Tento materiál jej předurčuje k využití při různých sportovních aktivitách, ale rovněž na běžné nošení.

BUFF® si jednoduše zamilujete pro jeho všestranné použití, atraktivní design, jemnost, prodyšnost, lehkost a schopnost rychle vyschnout.

Kompletní informace: www.headwear.cz a www.headwear.sk

Souvisejicí články

ISPO Award 2018 v kategorii OUTDOOR

Další oceněné produkty ISPO AWARD 2018 – jiné kategorie

Co ukázaly na veletrhu ISPO 2017 české značky

Výrobek roku a GOLD ISPO Awards 2017

Zpráva z veletrhu ISPO 2017

Pozvánka na veletrh ISPO 2017

Zpráva z veletrhu ISPO 2016

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: