Václav Brynda

Václav Brynda

Ing. Václav Brynda je milovníkem všech sportů na světě. Od malička se závodně věnoval sjezdovému lyžování za lyžařský oddíl SKI Říčky. Toto mu vydrželo až na vysokou školu, kde následně skončil kvůli zranění a času. Dnes se aktivně věnuje horolezení a vysokohorské turistice. Protože hory miluje, samozřejmě má doma skialpy a když je možnost, vyrazí do přírody.

Články autora

Až na vrcholky hor s pořádnou výbavou
Zprávy z firem

Až na vrcholky hor s pořádnou výbavou

Závěr léta je tady a spolu s ním nastane konec i vysokým letním teplotám. Zanedlouho nastane podzim a počasí jako stvořené pro výpravy do hor. Abyste bez problému vyšlápli až na jejich vrcholky, potřebujete tu správnou výbavu. Co si s sebou vzít do hor?

Kde lze sledovat cyklistické závody online
Cyklistika

Kde lze sledovat cyklistické závody online

Cyklistika je oblíbený sport, který se dá provozovat jen tak pro radost, ale i na profesionální úrovni. Na naše zdraví má celou řadu pozitivních dopadů a jako aktivní i pasivní sport roste na popularitě. Patříte také mezi ty, kteří se na kole nejen rádi projedou, ale také sledují, jak se daří profesionálním cyklistům? Pak se vám bude hodit vědět, kde sledovat cyklistiku živě. Co si budeme povídat, číst o závodu, který je minulostí, je trochu nuda.

Jak naučit děti lyžovat
Hory s dětmi

Jak naučit děti lyžovat

Astronomicky máme teprve podzim, ani se ale nenadějeme, a přijde zima. Vrcholky hor zahalí sníh, pokryje louky i svahy. Máte malé děti, které už nebaví jen bobovat? Ideální doba na to, abyste je naučili lyžovat.

Barefoot nebo klasické pohorky – co je lepší na turistiku?
Rady k vybavení

Barefoot nebo klasické pohorky – co je lepší na turistiku?

Když vyrážíme ven, nosíme nejrůznější obuv. Někdo si během teplých dní vezme sandály, jiný pantofle, další nedá dopustit na tenisky. Když se vydáme do terénu, všechny tyhle boty střídají pohorky nebo trailovky. V poslední době ale na scénu vstupuje ještě jeden druh obuvi, a to barefoot. Co je na turistiku lepší?


Treky autora