HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Jakub Šeps

Jakub Šeps

Jakub Šeps – cestování je můj svět. Nejradši se vydávám do zemí Blízkého východu, Afriky a Asie. Rodákem jsem ale z báječného Českého ráje, takže na tuto oblast nedám dopustit, stejně tak i na další navazující regiony. Máchův kraj, Lužické hory, Jizerky či Krkonoše, to všechno jsou oblasti, které stojí za vidění. Shodou životních okolností mám aktuálně na starosti cestovní ruch celého Libereckého kraje. Není nad to, když je práce koníčkem. A co jiného v dnešní, minimálně pro cestování, komplikované době, než vyrazit na čerstvý vzduch a poznávat okolí svého bydliště. Za humny jsou často skryté skvosty.

Články autora

Nejlepší skalní lezení, via ferraty a vyhlídky v Libereckém kraji

Nejlepší skalní lezení, via ferraty a vyhlídky v Libereckém kraji

Pořádná porce adrenalinu, nevšední zážitky, opravdové výzvy a k tomu nádherná příroda, to vše na nás čeká v Libereckém kraji. Připravme se na pořádnou jízdu, ať už na kole, bobové dráze nebo třeba na lodi. V každé z turistických oblastí kraje – Českém ráji, Krkonoších, Jizerských a Lužických horách, a Máchově kraji ochutnáme koktejl pořádného adrenalinového dobrodružství, stačí si jen vybrat, za jakým dobrodružstvím se vydáme.

Liberecký kraj láká na podzim v sedle kola

Liberecký kraj láká na podzim v sedle kola

Liberecký kraj se pyšní jednou z nejrozmanitějších krajin v Česku: od Jizerských hor, Ještědského hřebene přes kužely Lužických hor po malebná pískovcová města Českého ráje. Poznej jeho krásy na kole! Nabídka cyklostezek a cyklistických tras je takřka neomezená.