Zveme na nový outdoorový veletrh OutDoor by ISPO v Mnichově 30. 6. – 3. 7. 2019

Zveme na nový outdoorový veletrh OutDoor by ISPO v Mnichově 30. 6. – 3. 7. 2019

Evropská outdoorová skupina výrobců (EOG) a pořadatel veletrhu úspěšného lednového veletrhu ISPO přichází s novou koncepcí veletrhu OutDoor by ISPO. Největší veletrh outdoorového zboží se stěhuje po 25 letech z Friedrichshafenu zpět do Mnichova.

Nový veletrh OutDoor by ISPO se stává globální platformou pro celý outdoorový průmysl. V 9 halách mnichovského výstaviště a na venkovních plochách o celkové výstavní ploše 96 000m2 se letos nově setkají výrobci a distributoři vybavení pro turistiku, kempování, horolezení, skalní lezení, vodní sporty a další outdoorové sporty.

Na veletrhu firmy představí své horké novinky a pochlubí se špičkovými inovacemi. Zároveň toto setkání odborníků z oboru přispívá k vytvoření nových obchodních příležitostí.

Veletrh OutDoor by ISPO už přilákal 950 mezinárodních společností ze 35 zemí, nebude chybět ani třicítka předních českých výrobců.

Přihlášeny jsou takové značky jako Adidas, Alpina, Arc´teryx, Asolo, Camelbak, Coleman,Eusebio, Fjällräven, High Peak, Highlander, Icepeak, Jack Wolfskin, La Sportiva, Lowa, Mammut, Marmot, Meindl, Patagonia, Petzl, Polartec, Regatta, Scandinavian Outdoor Group, Schöffel, Tatonka, Toray, Trespass, Vaude a další. Aktuální seznam přihlášených vystavovatelů a značek naleznete zde.

Obchodníci mají možnost si do 20.5. online zakoupit cenově zvýhodněné vstupenky zde.

Těšíme se na Váš zájem a návštěvu tohoto nového strhujícího veletrhu!


Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: