Zúčastněte se největšího seriálu horských kol v ČR!

Zúčastněte se největšího seriálu horských kol v ČR!

Další díl dnes už tradičního cyklo seriálu „Kolo pro život“ se jede příští týden (8. 6.) v areálu vodní nádrže Orlík a času přihlásit se do něj moc nezbývá. Ti nejodvážnější můžou otestovat své „cykloschopnosti“ na 54 kilometrů dlouhé trase s převýšením 1700 metrů!

Historie závodu sahá až do roku 2000, kdy se konal první ročník. S ohledem na následující čísla, která byla nasbírána za třináct let, si můžete být jisti, že organizace a servis je na té nejvyšší úrovni. Více než 160 000 závodníků, 200 závodů ve všech regionech ČR a 350 000 diváků.

Jedním ze stálých článků této historie je partnerská firma závodu LOAP, která se už více, než dvacet let zabývá sportovním oblečením a výbavou pro volný čas.

Předposledního závodu v Mladé Boleslavi se zúčastnilo i několik olympioniků z Londýna včetně zlatého medailisty v cross country – Jaroslava Kulhavého. To jen potvrzuje rostoucí prestiž celého závodu.

Do čeho se můžete ještě na svém kole pustit?

Výše zmíněný závod na 54 kilometrů (trasa B) není jedinou trasou, která je pro cyklisty připravena. Závod je svou nabídkou kategorií tak rozmanitý, že je doslova pro všechny. Posuďte sami:

Trasa C – 31 km (převýšení 1053 m)

Trasa D – 14 km Fitness jízda (převýšení 458 m)

JT* – závod odstrkovadel

JT – děti do 5 let

JT – děti 6 – 7 let

JT – děti 8 – 9 let

JT – děti 10 – 11 let

JT – děti 12 – 13 let

Pokud chcete jet jednu ze tří hlavních kategorií (trasy B, C, D), tak si pospěšte! On-line registrace závodníků končí už v pondělí (3. 6.).

Doprovodný program

Neoddělitelnou součástí závodu je už tradičně doprovodný program, který by měl opět nabídnout zábavu všem věkovým kategoriím:

– Bohatá tombola pro děti i dospělé

– Vystoupení hudební skupiny

– Prodejní a doprovodné akce partnerů

– Od pátku hospoda Kolo pro život s projekcí a občerstvením

– Víkendové outdoorové aktivity pro ubytované účastníky

Nejbližší závody seriálu „Kolo pro život“

Pokud vám aktuální termín závodu nevyhovuje, tak nemusíte zoufat. Do konce roku je v termínové listině dalších 12 závodů. Seriál je v podstatě teprve na začátku. Ty nejbližší jsou:

22. 6. Vrchlabí

29. 6. Kouty

6. 7. Holešov

Pokud vás zajímá více informací o závodech „Kolo pro život“, tak mrkněte na oficiální stránky!

*JT – Juniorská trasa

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: