Zubr Cup na Vysočině – terénní triatlon pro každého

Czech Outdoor Tour je seriál sportovních outdoorových aktivit a v roce 2014 pokračuje již 3. rokem, budou opět veřejné outdoorové štafetové závody, ale i MTB a in line závody a to vše včetně turnaje v malé kopané určené pro týmy i jednotlivce, hobbíky i profíky, dospělé i děti a mládež.

Czech Outdoor Tour 2014

Světově narůstající popularita outdoorových aktivit, ať již v podobě terénních duatlonů, triatlonů, či kvadriatlonů nebo i jiných aktivit, jako jen běhání v přírodě, jízda na MTB nebo in line bruslení, či záliba v malé kopané, je tím nejlepším prostředkem vedoucím ke zlepšení kondice a k návratu ke sportování v přírodě.

V rámci závodů si může každý poměřit své schopnosti se stejně „postiženými“ jedinci nejen z řad hobbíků, ale třeba i profíků z odlišných sportovních disciplín. Každý může nabídnout své síly a své schopnosti ve prospěch týmu, vždy v tom odvětví, který mu nejlépe vyhovuje, a tak společně vytvořit ambiciózní tým nebo si vyzkoušet své schopnosti, třeba jen jako jednotlivec. Navíc můžete do sportovního klání zapojit i celou rodinu, případně jen děti. Závody jsou určeny široké sportovní veřejnosti bez rozdílu věku a kondice, od začátečníků až po profíky.

Zubr Cup v Ujčově na Vysočině

Už v sobotu 19. července května čekejte další díl letošního ročníku Czech Outdoor Tour v Ujčově. První disciplínou je necelých 9 km běhu terénem, následuje 5 km na kajaku na řece Svratce a poté účastníky čeká 27 km na horském kole.  Závodu je možné se zúčastnit jako jednotlivec všech částí, nebo v týmu štafetovým způsobem. Přihlašujte se on-line za zvýhodněné startovné 300 Kč na osobu resp. 600 Kč na tým nebo na místě v den závodu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: