Zodpovězte jednoduchý kvíz a vyhrajte trekové boty Prabos – Condoriri – UKONČENO

Zodpovězte jednoduchý kvíz a vyhrajte trekové boty Prabos – Condoriri – UKONČENO

Máte přehled o outdoorovém zeměpise? Odpovězte správně na pár otázek a můžete vyhrát výborné české pohorky!

O co se hraje?

Hrajeme o kvalitní trekovou obuv Condoriri GTX od českého výrobce Prabos vyrobenou z hovězinové usně NUBUK s hydrofobní úpravou a podešvemi VIBRAM HUTING. Botám samozřejmě nechybí membrána GORE-TEX® -PERFORMACE COMFORT. Není nic lepšího, než na podzimní tůry vyhrát botu takových kvalit, jakou je tato pohorka. Boty se vyrábí ve velikostech malé dámské nožky37 až velikosti nohou pořádného muže 47.

Obuv Prabos

Ryze česká firma Prabos

Prabos

Tradice koželužského průmyslu ve Slavičíně sahá k roku 1860, kdy zakladatel společnosti Japis Jan Pivečka začal zpracovávat usně a po I. světové válce zahájil výrobu obuvi. Po znárodnění v roce 1948 přešla společnost Japis pod správu n.p. Baťa a následně v roce 1952 byla začleněna do n.p. Svit Gottwaldov. Teprve v roce 1991 se závod transformoval jako samostatná divize společnosti a.s. Svit Zlín. 1.1.1993 získala společnost právní subjektivitu pod názvem Prabos a.s. Slavičín, postupně transformována na současnou Prabos plus a.s.

Soutěžní otázka a pravidla:

Soutěž již skončila.

Výherkyní se stala Lenka K. z Ondřejova. Gratulujeme!
O zbůsobu předání výhry bude výherce v nejbližší době kontaktován e-mailem.

Soutěžit můžete až do pondělí 21. září! Z došlých správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

Výhry je možné si po dohodě vyzvednout v pražském či brněnském Klubu cestovatelů.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit. Váš e-mail může být poskytnut společnosti Prabos za účelem marketingové komunikace.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: