Znáte Korutany? Vyhrajte batoh, trekové hole a desítku šátků

Znáte Korutany? Vyhrajte batoh, trekové hole a desítku šátků

Ve spolupráci s rakouskou spolkovou zemí Korutany vám přinášíme zajímavou soutěž o praktické vybavení do hor. Chcete vyhrát batůžek či trekové hole, které můžete využít třeba při přechodu Alpe Adria Trailu?

V Korutanech mají milovníci pěší turistiky nespočet možností jak si naplno užít aktivní pohyb a odpočinek. Ať už při odpočinkových výletech po malebných stezkách, vysokohorských túrách po Národním parku Vysoké Taury nebo během výšlapů po Karnských Alpách přes hranice států či terénem biosférickou rezervací alpského pohoří Nockberge. Pestrost korutanské krajiny nabízí v každém ročním období kompozici nádherných barev, tyrkysově modrých jezer a širokých výhledů. Každý, podle chuti a nálady, fyzické kondice a vytrvalosti, si může zvolit z bezpočtu dobře značených tras všech stupňů obtížnosti.

Soutěžte a vyhrajte

V soutěži můžete vyhrát batůžek a trekové hole s logem Alpe Adria Trail a 10 šátků v barvách Korutan. Stačí správně odpovědět na 3 jednoduché otázky ve formuláři níže. Pokud váháte, správné odpovědi naleznete na www.korutany.com.

Odpovídat můžete do 5. června.

Soutěž ukončena.

Vyhráli jste?

Tentokrát se hrálo o celých 12 cen, tedy jste měli výrazně lepší šanci vyhrát. Všem vylosovaným jsem již napsal ohledně převzetí výhry. Výhercům gratuluji, ostatním přeji hodně štestí v dalších soutěžích.

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: