Změna termínu: zimní štafeta ze seriálu Císař Challange se blíží

Změna termínu: zimní štafeta ze seriálu Císař Challange se blíží

Císař Winter Challenge je prvním závodem ze série Císař Challenge. Jedná se o netradiční zimní závod trojic ve štafetovém víceboji. Akce se koná 22. února 2014 v lyžařském středisku Zadní Telnice a v okolí obce Adolfov.

Nejzásadnější novinkou letos je, že se pořadatelé rozhodli zaměnit závod v obřím slalomu za atraktivnější okruhový závod ve skialpinismu s hromadným startem. Skialpinista po projetí svého úseku předá štafetu rovnou běžci na lyžích, který poté štafetu předává na poslední úsek snowkiterovi.

Další novinkou je, že v rámci doprovodného programu je poprvé zařazen exhibiční freestyle závod pro snowboardisty a lyžaře Swis Jibbing. Tento contest bude doplňovat další doprovodný program v centru závodu, kde se můžete dál těšit například na Red Bull Winter Bar, vyhřívaný stan, nebo stánek s občerstvením a parádama z grilu. K tomu budou hrát DJs a po závodě proběhne tradiční afterparty s živou hudbou.

Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny, například outdoorový zájezd pro tři osoby na Mt. Blanc se společností Adventure Company, nebo sud piva od pivovaru Kláštěr. Ceny na Swis Jibbing dodává swis-shop.cz.

Více na CisarChallenge.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: