Zkuste 300metrové přelanění Labe a další adrenalinové disciplíny

Zkuste 300metrové přelanění Labe a další adrenalinové disciplíny

Cítím, že žiju… V tomto duchu se ponese jubilejní 15. ročník oblíbené adrenalinové akce! Posuňte své limity, otestujte sami sebe! Adrenalinová výzva je postavena tak, aby ji mohl absolvovat každý, je určena pro jednotlivce, pokud jste parta a je Vás víc, můžete se přihlásit jako tým, je to jen na Vás. Všichni účastníci budou tradičně absolvovat šest adrenalinových disciplín.

Co vás čeká za disciplíny?

Extreme travers: cca 300 metrů dlouhé přelanění kaňonu Labe do zámecké věže ve výšce cca 100 metrů nad hladinou

Slaňování: slaňování ze zámku na pravý břeh Labe

Bungeerunning: běh s gumovým lanem za zády

Provazový žebřík: provazový žebřík na Tyršův most

Hook jumping: skok z mostu do houpačky

Jet ski: slalom na vodním skútru

Adrenalin Challenge není závod a svou specifikou je ohromným zážitkem jak pro účastníky, tak pro diváky, kteří se sjíždějí z celé republiky. Dějištěm je krásná scenérie města Děčína, který je vstupní bránou do Českého Švýcarska.

Adrenalin Challenge se uskuteční v sobotu 10. května a souběžně probíhá pod zámkem v rámci městských slavností Labefest, na kterém se letos představí Chinaski, Monkey Business, Skyline, Debbi, Sabina Křováková, Pavel Callta, Pooda a Onceagain.

Samozřejmostí je bohatý doprovodný program pro děti. Prostě zábava pro všechny!

Potřebujete relax? Garantujeme Vám, že při Adrenalin Challenge zapomete na všechny běžné strasti a budete se cítit jako po víkendu na chalupě.

Více info na www.adrenalinchallenge.cz, dotazy prosím směřujte na in**@ad****************.cz. Chcete-li stihnout v Děčíně více zábavy, koukněte na www.slavnostidecin.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: