Život na cestách: Přenosné externí disky společnosti Western Digital pro vaši tvorbu digitálního obsahu

Život na cestách: Přenosné externí disky společnosti Western Digital pro vaši tvorbu digitálního obsahu

Ať už se vydáváte na túry drsným terénem, pracujete na dálku z útulné chaty, vydáváte se na fotografickou expedici, pořizujete dechberoucí záběry svých outdoorových dobrodružství, dokumentujete své zážitky z cest, stříháte videa ve vysokém rozlišení na cestách nebo prostě jen hledáte spolehlivé úložiště pro své důležité soubory, společnost Western Digital má pro váš životní styl na cestách řešení.

Představte si to: chystáte se na další vzrušující dovolenou a jste připraveni zachytit každý dechberoucí okamžik své cesty. Vybrali jste úhel pohledu, dočkali se správného světla, nabili všechna zařízení a jste připraveni vše vyfotit, ale po kliknutí tlačítka na vašem zařízení vyskočí chyba: „málo místa v paměti“. Nezní to jako běžný problém v životě tvůrce digitálního obsahu?

Vzpomínky v bezpečí

Tím však problémy nekončí. Jako tvůrci obsahu a nadšenci do cestování nashromáždíte rozsáhlou sbírku souborů. Archivace se stává prioritou, nechcete o svou cennou práci přijít. A nezapomínejte, že práce s těmito objemnými soubory může zatížit vaše zařízení a zpomalit váš tvůrčí pracovní proces, zejména pokud nemáte vhodná úložná řešení! Pak je tu vyčerpávající úkol projít všechny fotky, posoudit, který záběr nebo klip se dostane do finálního sestřihu…  

 S většinou těchto běžných problémů vám může pomoci společnost Western Digital se svou rozsáhlou řadou výjimečných zařízení pro bezproblémový přenos a uložení dat. Vy pak můžete bez námahy zachytit okamžiky svého vzrušujícího dobrodružství. Není koneckonců součástí radosti z cestování zachycení okamžiku, na který se můžete později podívat?

Nabídka zařízení Western Digital je rozmanitá. Od USB disků až po elegantní disky SSD. Tito spolehliví společníci pomáhají chránit vaše digitální poklady a vaše cenné vzpomínky na každém kroku. Produkty jsou konstruovány tak, aby odolaly i těm nejnáročnějším živlům, takže jsou ideální pro dobrodružné duše, jako jste vy. Díky kompaktnímu a robustnímu designu je každé z těchto zařízení dobře stavěné na to, aby vás doprovázelo při každém divokém dobrodružství, na které se vydáte. Ať už tedy stoupáte na vrcholky hor, nebo chcete uchovat cenné rodinné fotografie, tato zařízení jsou přesně pro vás!

Externí úložiště Western Digital podpoří váš životní styl na cestách: 

SanDisk Professional PRO-G40™ SSD: Společník pro dobrodružství

Pokud jste nadšenci do dobrodružství a hledáte spolehlivost a špičkový výkon na cestách, externí disk SanDisk Professional PRO G40™ je pro vás ideální volbou. Tento mimořádně rychlý a mimořádně odolný SSD disk je zkonstruován tak, aby obstál i v těch nejnáročnějších podmínkách. Odolá prachu i vodě podle normy IP68, vydrží tlak 1 800 kg a přežije pád z výšky až 3 metrů1. Díky bleskové rychlosti až 3000 MB/s2 při čtení a 2500 MB/s2 při zápisu prostřednictvím rozhraní Thunderbolt 3 pomáhá udržet vaše data na dosah a zachytit každý nezapomenutelný okamžik vaší cesty.

SanDisk Portable SSD: Zachyťte vteřinu, kdy se zastavil čas

Nejlepší okamžiky života se odehrávají rychle. Abyste je nezmeškali, potřebujete přenosné a spolehlivé úložiště. S přenosným SSD diskem SanDisk můžete ukládat svůj obsah a vzpomínky na rychlý disk, který se bez problémů přizpůsobí vašemu cestovatelskému životnímu stylu. SanDisk Portable SSD je dostatečně odolný, aby s vámi mohl cestovat. Vezměte si ho s sebou na svá dobrodružství. Garantovaná ochrana proti pádu z výšky až dvou metrů znamená, že tento odolný disk vydrží i náraz. Uložte nejlepší okamžiky života a zálohujte nebo přenášejte svůj obsah a vzpomínky pomocí externího disku SanDisk Portable SSD. Až 2 TB datového prostoru v praktickém a překvapivě malém pouzdře (96,90 x 46,90 x 9,91 mm) s rychlostí čtení až 520 MB/s.

Externí disk SanDisk Portable SSD můžete koupit ihned kliknutím zde.

SSD disk My Passport® od společnosti WD®: Vaše rychlé a stylové zálohovací zařízení

Strach ze ztráty dat, zejména po nezapomenutelné cestě, je reálný! Pro vás, tvůrce obsahu, může být obtížné spravovat a bezpečně uchovávat množství dat na cestách. SSD disk My Passport® od společnosti WD®, navržený s ohledem na rychlost, odolnost a přenosnost, vám pomůže uchovat vaše cenné soubory, fotografie, videa, hudbu a dokumenty a umožní vám soustředit se na vytváření vzpomínek. Navíc má díky technologii NVMe™ rychlost čtení až 1050 MB/s2 a rychlost zápisu až 1000 MB/s2, což znamená, že už nemusíte trávit hodiny přenášením dat z jednoho zařízení do druhého. Tento externí disk je vybaven zálohovacím softwarem4, který usnadňuje jednoduché zálohování důležitých souborů na disk nebo na účet cloudové služby.5 Díky technologii USB 3.2 Gen-2 můžete rychle zálohovat a přistupovat ke svým souborům na cestách, ať už vás cesta zavede kamkoli.

SanDisk Ultra® Dual Drive Go USB Type-C™: Pro cestovatele s více záznamovými zařízeními

SanDisk Ultra® Dual Drive Go USB Type-C™ je všestranný flash disk 2 v 1, který překlenuje propast mezi různými zařízeními a zjednodušuje přenos souborů. Díky konektorům USB Type-C™ i USB Type-A umožňuje bezproblémovou výměnu dat mezi chytrými telefony, tablety, počítači Mac a počítači PC.6 Zachyťte dechberoucí fotografie na svém chytrém telefonu s konektorem USB Type-C™ a snadno je přeneste do počítače.

Vydejte se vstříc dobrodružství a zvětšete prostor pro vaše fotografie a videa pomocí produktů Western Digital!

_______________________________________________________

  1. Na betonové podlaze pokryté kobercem.
  2. 1 MB/s = 1 milion bajtů za sekundu. Na základě interního testování; výkon se může lišit v závislosti na hostitelském zařízení, podmínkách používání, kapacitě disku a dalších faktorech.
  3. Na základě interního testování. 4. IPEC 60529 IP 65: Testováno na odolnost proti proudu vody (30 kPa) po dobu 3 minut; omezený kontakt s prachem nebrání provozu. Před použitím musí být čisté a suché.
  4. Vyžaduje se aktivace přes internet.
  5. Může být vyžadována registrace účtu aplikace nebo cloudu. Služby aplikací a cloudu mohou být kdykoli změněny, ukončeny nebo přerušeny a mohou se lišit v závislosti na zemi.
  6. Mobilní zařízení vyžaduje port USB typu C a podporu funkce On-The-Go (OTG). Seznam kompatibilních zařízení naleznete na adrese www.sandisk.com/dualdrive-c.
  7. iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone XR, iPad Air, iPad mini, iPad mini 4, iPad Pro, iPad s Retina displejem, iPod 5. generace a novější; vyžaduje se aplikace iXpand Drive a iOS 10.0.2 nebo vyšší.
  8. Vyžaduje se aplikace iXpand Drive. K dispozici ke stažení v App Store. vyžadována verze iOS 10.0.2 nebo vyšší. Nastavte automatické zálohování v nastavení aplikace.
  9. Ochrana heslem je podporována systémy iOS 10.0.2 a vyššími, Mac OS X v10.9+ a vyššími, Windows® 7, Windows 8 a Windows 10.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: