Zamyšlení nad Sport Life 2005

Zamyšlení nad Sport Life 2005

Mezinárodní sportovní veletrh Sport Life se konal letos již počtvrté a je na čase zvážit jeho přínos a možnosti na českém a moravském outdoorovém výstavním nebi. Z hlediska návštěvníka i vystavovatele se letošní ročník celkově rozhodně povedl …

Zkušenosti čtenářů

Podpoľanec

Suhlasim s nazorom. Bicykle prevalcovali vsetky sstatne sucasti velthhu. Sport Life skor vyzeral ako Bike Life. Bikovy pavilon (inac podla mna je to najlepsi pavilon aky vystavisko ma, je utulny, priestranny, vykureny) praskal vo zvaroch, outdoor bol odsunuty do podla mna nutulnej a zlej kvazihaly A2 a A1 ktora uz podla mna davno nesplna kriteria na vystavnictvo. Zla akustika. vlhko a chlad, slaba priechodnost. Kvoli spinningu sa v celej hale nedalo rozpravat, hala je neprehladna ……

Som biker => mna veltrh nesklamal ale hala OUTDOOR bola outdoor len vdaka sprievodnym akciam. Vyzeralo to ze v cechach sa nesiju Bundy, spacaky… Bol to smutny pohlad.

vodák Marek

Já byl v Brně taky. Spíš se kloním k článku na horydoly, kde píší že outdooru bylo na SL stejně málo jako na SP.

briko

Clanok som necital, ale na SL som bol – teda len na bikerskej casti. Chcem povedat len tolko, ze na Slovensku Vam tuto vystavu zavidime… :o)

J.Červinka

Nikde v textu nesrovnávám, protože srovnávat výstavu, kde je rok od roku méně outdooru (pozor, je míněn podzimní SP) s výstavou, kde je rok od roku outdooru více (i když jen o málo) je hluboce zavádějící. Neco jako když řeknu, že děda běžel stejně pomalu jako čtyřleté děcko.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: