Zajímavosti z podzimního Sport Prague 2003

Zajímavosti z podzimního Sport Prague 2003

Ve dnech od 11.do 13. 9. 2003 se jako obvykle na podzim konal na výstavišti PVA Letňany již 25. ročník mezinárodního veletrhu sportovních potřeb a módy Sport Prague 2003. Jen v krátkosti pro vás vybíráme několik zajímavých výrobků se kterými jsme se zde setkali. Většině z nich se ještě budeme v blízké budoucnosti podrobněji věnovat v některém …

Zkušenosti čtenářů

Mike

do budoucna prosim o uvedeni alespon ORIENTACNICH cen u vsech novinek, tak jako u bot zn. Chiruca

ponor

ty studie noveho vystaviste uz tam jsou k videni asi tak dva roky… jiste jste to zminil jako zajimavost a ne novinku…

Petr Macháček

ceny:
ceny se snažíme uvádět vždy. Problém je, že některé věci (většinou převažují) jsou úplné novinky, v prodeji
mají být většinou až příští sezónu (jaro 2004) a sami výrobci nebo ditributoři ještě nemají ujasněnu doporučenou maloobchodní cenu, takže ani nám na
otázku ceny neodpoví.

studie:
Ano 🙂 uvedl jsem to spíše jako zajímavost a to hlavně proto, že mě osobně se ta studie velice líbí a velmi silně mi připomíná návštěvnicky přívětivý veletržní areál v Mnichově.

Vóža

Také jsem se byl podívat na Sport Prague podzim 2003. Když jsem měl prohlédnutý první stan kde polovinu zabraly cestovky, fitnes a vystavené Škodovky, čekal jsem co bude ve stanu druhém. Druhý stan plný kalhotek, podprsenek…… Asi chyba. Tak zkusíme ten třetí. A hele. Zdravá výživa, čaje…….. Opravdu nevím jestli to má budoucnost.

Petr Macháček

Celek hodnotit nebudu, ale co se týče outdoorové sekce, tak veletrh jistě takovým úpadkem nebyl – když letošní podzimní ročník porovnáme s předchozími podzimními ročníky které byly opravdu slabé. A co se týče těch stanů – nikde nebylo řečeno že Sport Prague se koná ve všech třech stanech. Souběžně s veletrhem Sport Prague se konaly i další dva veletrhy které obsadily zmiňované další dva stany (Intima & Móda a Harmonie). Pokud měl někdo zájem čistě o Sport Prague nemusel do okolních stanů vůbec vkročit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: