Zadovskou 30 trápí nedostatek sněhu. Přesouvá se na náhradní termín v březnu

Zadovskou 30 trápí nedostatek sněhu. Přesouvá se na náhradní termín v březnu

Českou republiku v posledních dnech zasáhla vlna teplého počasí, které mělo za následek silnou oblevu na většině českých hor. Bohužel se to týká i Šumavy, které v současné připomíná více jaro. Pořadatelé ČEZ SkiTour se proto rozhodli druhý závod seriálu přesunout na náhradní termín.

Tím je víkend 14. a 15. března 2020. Časový harmonogram zůstává stejný. V sobotu se tedy uskuteční dětské závody a Volkswagen Zadovská 30 volně, v neděli pak vyrazí na tratě vyznavači klasického stylu. 

Aktuálně na Zadově není kromě krátkého kolečka na stadionu souvislá sněhová pokrývka. Meteorologové slibují na víkend ochlazení a drobné sněhové srážky, pro uspořádání kvalitního závodu to ale stačit nebude. 

Jak je naším zvykem, všichni přihlášení závodníci budou automaticky převedeni na startovku březnového termínu. V případě, že se ti toto datum nepasuje do tvé termínovky, ozvi se nám na in**@sk*****.cz a startovné ti zdarma převedeme na sezonu 2021.

Ale pozor, s dalšími závody seriálu ČEZ SkiTour to tak špatně nevypadá, již další víkend proto pojedeme Karlovskou 50 v Beskydech. Více na www.ski-tour.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: