Výzva ke kontrole vybavení Black Diamond

Výzva ke kontrole vybavení Black Diamond

I přesto, že HUDY – největší síť outdoorových prodejen není výhradním distributorem značky Black Diamond, nepodceňuje možné riziko používání vybraných karabin a smyček této značky a vyzývá zákazníky k její kontrole. V případě, že vlastníte hardware této značky, postupujte podle dalších instrukcí.

Jaké vybavení kontrolovat?

Firma Black Diamond vyzývá ke kontrole ferratových setů, friendů a jumarů, u kterých došlo k výrobní chybě. Toto oznámení nevzniklo na základě žádného zranění ani úrazu, ale v zájmu maximální bezpečnosti zákazníků.

Společnost Black Diamond vás tímto žáda o kontrolu uvedených produktů, které naleznete níže. Pokud produkty nevyhoví kontrole, Black Diamond žádá majitele, aby tyto vadné produkty přestali ihned používat a vrátili výrobky prodejci. Nesprávné fungování uvedených produktů může způsobit selhání během používání, jehož následkem může být zranění uživatele nebo smrt.

Jak postupovat?

Poté co si zkontrolujete svoje lezecké vybavení značky Black Diamond a zjistíte závadu nebo budete-li mít jakékoliv pochybnosti, obrátíte se na svého prodejce.

Kompletní seznam vybavení ke kontrole a podrobný postup takové kontroly naleznete například na stránkách HUDY.

Souvisejicí článek

Podobná kontrola proběhla již v minulém roce. Opět to byla výzva ke kontrole lezeckého vybavení – karabin, smyček a expresek.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: