Vyzkoušejte skandidávské stany Hilleberg naživo!

Vyzkoušejte skandidávské stany Hilleberg naživo!

Asi se mnou budete souhlasit, když řeknu, že nejlepším způsobem získávání zkušeností je praxe. A přesně to jsme si řekli i my. Jak někoho přesvědčit, že jsou stany Hilleberg nejlepší na světě? Dát jim je do ruky! Ne na prodejně, ne na zelené louce, ale v zimě, ve tmě, na sněhu, ve vánici, v minus deseti, po celodenním pochodu na sněžnicích. Takhle získaná zkušenost je plnohodnotná, pravdivá, a navíc se na ni většinou jen tak nezapomíná.

Proto bychom vás chtěli pozvat na naše Hilleberg Test Eventy. Ve dvou termínech pro vás máme připravené víkendy, kde si budete moci vyzkoušet špičkové vybavení v jeho přirozeném prostředí a i v půl desáté večer se budete moct zeptat odborníka na (téměř) cokoliv. A navíc si možná vyzkoušíte něco, do čeho jste zatím nenašli odvahu, nebo parťáky…

A když už jsme u toho, nebylo by to ono, poskytnout k zimnímu testování jen stany. Proto budete moct otestovat i špičkové péřové spacáky Sir Joseph, vlněné merino prádlo Devold, a v neposlední řadě také sami sebe, až si všechno vybavení nabalíte do batohu a vyrazíte za svitu čelovky do zimních hor.

Příhlásit se – a také získat další podrobnější informace, můžete zde.

Tady se můžete podívat na krátké video z minulého roku:

A ještě jeden malý tip na závěr. V červenci 2012 vyšel na webu Světa outdooru zajmavý rozhovor s export manažerem Hillebergu Danielem Wilhelmssonem. Rozhodně stojí za přečtení!

Těšíme se na Vás

Hanibal Team

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: