Vyprodané haly na veletrhu ISPO Mnichov 2014

Vyprodané haly na veletrhu ISPO Mnichov 2014

Světový odborný veletrh sportovních potřeb a sportovní módy  ISPO MUNICH 2014 je opět vyprodaný. Očekává se přes 2.300 vystavovatelů z 50 zemí, kteří představí své novinky pro sezónu 2014 na výstavní ploše 140.000 m2. Tuto světovou událost si nenechá ujít žádný z očekávaných 80.000 odborných návštěvníků ze 150 zemí.

ISPO Mnichov pokračuje ve své úspěšné dráze

ISPO MUNICH pokračuje i v roce 2013 ve svém úspěchu. Mezinárodní platforma sportovního odvětví ukazuje v porovnání s minulým rokem opět další nárůst prodané výstavní plochy. Dva měsíce před zahájením veletrhu je veletržní plocha vyprodána!

Na veletrhu ISPO MUNICH 2013 se opět představí přes 2.000 mezinárodních vystavovatelů se svoji širokou nabídkou z oblasti Outdoor, Ski, Action a Performance Sports. Dalším novým segmentem, který pokryje jednu výstavní halu o rozloze 8.000m2 je „Health & Fitness“. Velký zájem hlásí veletržní správa rovněž o nový segment veletrhu  ISPO Inspire.

Žádný jiný veletrh nenabízí lepší přehled co se týče nových produktů, trendů, inovací v celém svém oboru sportu.

ISPO MUNICH 2014 se koná od 26. až 29.1. 2014 na výstavišti Messe München.

Další informace k veletrhu  ISPO MUNICH najdete na www.ispo.com.

Světový odborný veletrh sportovních potřeb a sportovní módy ISPO Mnichov rozšiřuje své portfolio inovací a textilií o nové fórum – ISPO Textrends Forum. Výrobci textilií, látek, membrán, zapínání dostanou tak poprvé možnost prezentovat své vlastní inovace mezinárodním profesionálům z oblasti sportovního businessu a to ve vlastním fóru. Designéři a produktoví manažeři se mohou rychle a efektivně informovat o textilních novinkách na jednom určeném centrálním místě na veletrhu ISPO MUNICH 2013.

Česko hlásí rekord

Česká republika hlásí rekordní počet přihlášených vystavovatelů a to 58 na výstavní ploše 1.500m2. Největší zájem z české strany o obor outdoor, lyže a akční sporty.

Veškerý návštěvnický servis (vstupenky se slevou, ubytování)  na veletrh ISPO zajišťuje www.expocs.cz .Zajistěte si již nyní zvýhodněné vstupenky za české koruny.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: