Vyprodané haly na veletrhu ISPO Mnichov 2013

Vyprodané haly na veletrhu ISPO Mnichov 2013

Světový odborný veletrh sportovních potřeb a sportovní módy ISPO Mnichov 2013 je opět vyprodaný. Zajímá vás čím bude naplněno 140 000 m2 výstavní plochy?

Očekává se přes 2 300 vystavovatelů50 zemí, kteří představí své novinky pro sezónu 2013 v oblasti Outdoor, Ski, Action, Performance Sports a to na výstavní ploše 140 000 m2. Tuto světovou událost si nenechá ujít žádný z očekávaných 80 000 odborných návštěvníků ze 150 zemí .

Nabídka je opravdu obrovská...

ISPO MUNICH pokračuje i v roce 2013 ve svém úspěchu. Mezinárodní platforma sportovního odvětví ukazuje v porovnání s minulým rokem opět další nárůst prodané výstavní plochy. Dva měsíce před zahájením veletrhu je veletržní plocha vyprodána!

Žádný jiný světový veletrh nenabízí lepší přehled co se týče produktů, trendů, inovací v celém svém oboru. Vedle již stálých a známých firem se letos přihlásili i takový hráči jako Quiksilver, Joma, Katadyn, Woolf Running a Outpac.

A tak vysoká úroveň již tak kvalitního veletrhu bude v roce 2013 opět ještě vyšší!

Bude vám poskytnut odporný výklad ke všem produktům

Kdy a kde se veletrh koná?

ISPO MUNICH 2013 se koná v termínu 3. – 6. února 2013 na výstavišti Messe München. Další organizační informace najdete na oficiálních stránkách veletrhu.

Další novinky…

Veletrh rozšiřuje své portfolio inovací a textilií o nové fórum – ISPO Textrends Forum. Výrobci textilií, látek, membrán, zapínání dostanou tak poprvé možnost prezentovat své vlastní inovace mezinárodním profesionálům z oblasti sportovního businessu a to ve vlastním fóru. Designéři a produktoví manažeři se mohou rychle a efektivně informovat o textilních novinkách na jednom určeném centrálním místě na veletrhu ISPO MUNICH 2013.

Kromě webových stránek můžete informace o veletrhu najít také na facebooku.

Veškerý návštěvnický servis (vstupenky se slevou, ubytování) na veletrh ISPO zajišťuje www.expocs.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: