VYPRODANÉ HALY na veletrhu ispo Mnichov 2013 (PR)

VYPRODANÉ HALY na veletrhu ispo Mnichov 2013 (PR)

ISPO MUNICH pokračuje ve své úspěšné dráze. Světový odborný veletrh sportovních potřeb a sportovní módy  ISPO MUNICH 2013  je opět vyprodaný.

ISPO MUNICH pokračuje ve své úspěšné dráze
Očekává se přes 2.300 vystavovatelů z 50 zemí, kteří představí své novinky pro sezónu 2013 na výstavní ploše 140.000 m2. Tuto světovou událost si nenechá ujít žádný z očekávaných 80.000 odborných návštěvníků ze 150 zemí.

ispo

ISPO MUNICH pokračuje i v roce 2013 ve svém úspěchu. Mezinárodní platforma sportovního odvětví ukazuje v porovnání s minulým rokem opět další nárůst prodané výstavní plochy. Dva měsíce před zahájením veletrhu je veletržní plocha vyprodána!
Na veletrhu ISPO MUNICH 2013 se opět představí přes 2.000 mezinárodních vystavovatelů se svojí širokou nabídkou z oblasti Outdoor, Ski, Action a Performance Sports.
Žádný jiný světový veletrh nenabízí lepší přehled co se týče produktů, trendů, inovací v celém svém oboru. Vedle již stálých a známých firem se letos přihlásili i takový hráči jako
Quiksilver, Joma, Katadyn, Woolf Running a Outpac.
A tak vysoká úroveň již tak kvalitního veletrhu bude v roce 2013 opět ještě vyšší!

ispo

ispo

ISPO MUNICH 2013 se koná od 3. do  6. února 2013 na výstavišti Messe München.
Další informace k veletrhu ISPO MUNICH najdete na www.ispo.com/munich.

ispo

ispo

Světový odborný veletrh sportovních potřeb a sportovní módy ISPO Mnichov rozšiřuje své portfolio inovací a textilií o nové fórum – ISPO Textrends Forum. Výrobci textilií, látek, membrán, zapínání dostanou tak poprvé možnost prezentovat své vlastní inovace mezinárodním profesionálům z oblasti sportovního businessu a to ve vlastním fóru. Designéři a produktoví manažeři se mohou rychle a efektivně informovat o textilních novinkách na jednom určeném centrálním místě na veletrhu  ISPO MUNICH 2013.

ispo

Další informace ohledně veletrhu ISPO najdete na www.ispo.com nebo na facebooku: http://www.facebook.com/ispo.
Veškerý návštěvnický servis (vstupenky se slevou, ubytování)  na veletrh ISPO zajišťuje www.expocs.cz.

© Svět outdooru, prosinec 2012, tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce.

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz! Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: