Vyhráli jste zateplovací sportovní bundu od adidasu?

Vyhráli jste zateplovací sportovní bundu od adidasu?

Bývá vám v zimě chladno? Nemusí! Tedy alespoň pokud se na vás usmálo štěstí a vyhráli jste novou zateplovací bundu adidas Terrex Ndosphere! Měli jste štěstí právě vy?

Vyhráli jste?

Jak je patrné zde, na www.rockpoint.cz lze koupit přesně 9 typů pánských bund značky adidas včetně Ndosphere, která čeká na jednoho z mnoha autorů správných odpovědí, který vyplnil v soutěži email ales.bilek@y*.com. Alešovi Bílkovi tedy gratuluji a ostatním přeji hodně štěstí v dalších sotěžích.

Kdo by neznal „adidasky“?

Boty jsou původním produktem firmy, kterou Adolf „AdiDassler založil ve 20. letech 20. století v německém Herzogenaurachu nedaleko Norimberka. Postupně se výroba rozšířila i na další oblečení, batohy a další doplňky. A jednu novinku z aktuální kolekce oblečení můžete vyhrát v této soutěži i vy. A není to složité.

Co bylo ve hře?

Mohli jste vyhrát bundu adidas s hravým názvem Ndosphere, určenou pro zimní pohybové a sportovní aktivity. Tato bunda z materiálu PrimaLoft vás kompletně zahřeje i za deště. Speciální outdorový střih Formotion kopíruje váš pohyb, takže vždy skvěle sedí a je pohodlný. Tkanina Cocona vyniká zvýšenou funkcí regulace vlhkosti.

Na co jsme se ptali?

Oblečení a obuv značky adidas je nově k dostání také v síti outdoorových prodejen Rock Point. V rámci soutěžní otázky se ptáme, kolik pánských bund adidas je v nabídce na www.rockpoint.cz?

Odpovědi vyplňujte do formuláře níže do pátku 22. listopadu, z autorů správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého v zimě zahřeje nová bunda adidas Terrex Ndosphere.

Soutěž ukončena.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: