Vyhráli jste výborné boty adidas Terrex Scope?

Vyhráli jste výborné boty adidas Terrex Scope?

Víte, že můžete vyhrát účast na expedici do Karákóramu s Liborem Uhrem? Stačí nakoupit něco z adidas kolekce v Rock Pointu a být nejlepší na tréninkovém kempu v Beskydech. A právě k tréninkovému kempu se vztahovala soutěžní otázka na Pohora.cz, kde jste mohli vyhrát boty adidas Terrex Scope. Jsou vaše?

Libor Uher spolu se svým spolulezcem Markem Novotným vyráží v létě do Pákistánu, kde se pokusí vystoupit na vrchol Broad Peaku (8051 m), dvanácté nejvyšší hory světa. Broad Peak leží přímo naproti nejobávanější osmitisícovky K2, na níž se Liborovi podařilo stanout v roce 2007.

adidasPokud nakoupíte ve vybraných prodejnách Rock Pointu do 4. května zboží adidas za více než 1000 Kč, můžete se zúčastnit soutěže o místo v Liborově expedici na www.vyhrajexpedici.cz.

Vybraných 10 soutěžících se zúčastní tréninkového kempu v Beskydech, kde projdou zdravotními testy, náročným výstupem na některý z vrcholů i osobním pohovorem s Liborem Uhrem, který následně vybere jednoho vítěze, který se vydá s Liborovou expedicí do Pákistánu a až do základního tábora pod Broad Peak.

Horolezci tradičně vychází z karákóramské horské vesnice Askole na týdenní trek po ledovci Baltoro do míst, kde se nachází čtyři ze čtrnácti nejvyšších hor světa. Už samotná trasa vede jedním z nejnádhernějších světových údolí a každý z kopců v okolí je mezi horolezci opravdovým pojmem. A právě účast na tomto treku můžete vyhrát. Výherce má zajištěn kompletní servis – letenku do Pákistánu, veškerou dopravu na místě, vyřízení všech vstupní formalit, stravování i nosiče po celou dobu treku, kapesné po dobu expedice a vybavení z outdoorové kolekce adidas Terrex.

Na Pohora.cz můžete vyhrát boty adidas Terrex Scope

Boty adidas Terrex Scope GTX jsou nízké trekové botyz tzv. approach kategorie, tedy určené pro přiblížení se ke stěně, resp. místu, kde začíná lezení. Boty mají podrážku vyrobenou z legendární gumy Stealth, kterou vyvinula společnost Five Ten a využívá ji na svých lezečkách. Její unikátní složení a specifický design podrážky zaručuje skvělé držení boty na jakémkoli povrchu a pod jakýmkoli úhlem. V suchu vaší nohu udrží díky voděodolné a přitom prodyšné membráně Gore-Tex. Zajímavostí jsou třeba tkaničky s proměnlivým průměrem pro lepší a spolehlivější sešněrování boty. Boty získaly prestižní OutDoor Industry Award na loňském veletrhu ve Friedrichshafenu.

Ptali jsme se na termín tréninkového kempu, kde si Libor uher vybere svého parťáka pro expedici. Na www.vyhrajexpedici.cz jste snadno zjistili, že se kemp bude konat v Beskydech 16.-18. května. Na samotnou expedici pak Libor s Markem i trekovou skupinou vyrazí koncem června.

Vylosovaným výhercem a šťastným majitelem nových bot je Kuba Bláha (kuba.blaha@s*.cz). Výherci gratuluji a kontaktuji ho ohledně výběru vhodné velikosti. Ostatním přeji hodně štěstí příště.

Buď zajděte do Rock Pointu, kupte si je a můžete vyhrát cestu pod osmitisícovky, nebo je můžete vyhrát na Pohora.cz, a za ušetřené peníze si v Rock Pointu kupte něco jiného z kolekce adidas Outdoor – protože na expedici do Pákistánu se jinak nejspíš nedostanete.

Jak bylo avizováno, soutěžní otázka se bude týkat Liborova tréninkového kempu a ke správné odpovědi se jistě dopátráte na www.vyhrajexpedici.cz.

V jakém termínu se bude tréninkový kemp konat?

Odpovídat jste mohli do pátku 25. dubna. Soutěž ukončena.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: