Vyhráli jste vybavení od LOAPu na vaše cestovatelské přání?

Vyhráli jste vybavení od LOAPu na vaše cestovatelské přání?

Těžký večer. V diskusi na mě čekalo 36 zajímavých námětů k posouzení a já mohl rozdělit jen pět výher. Ano, pěti z vás čtenářů Pohora.cz a HedvábnáStezka.cz uděláme radost novým kouskem sportovního vybavení značky LOAP. Vyšlo to právě na vás?

Vyhodnocení soutěže

Chtěli jsme rozdat pestrou paletu vybavení, tedy jsme vybrali vždy po jednom vítězi stanu, spacáku, batohu, softshellové bundy a mikiny s tričkem. Stejně tak výherce s vybavením LOAP pošleme na různá místa světa.

Stan

Robin Lipo vyráží za indiánskými léčiteli do Peru. Co budou tamní obyvatelé deštného pralesa říkat na Robinův nový stan LOAP Texas 2 Evo?

Spacák

Studentka Alena má v dubnu cestu na Srí Lanku, chce to pojmout velmi finančně šetrně. My jí pomůžeme spacákem zdarma. A je jen na ní, jestli si vybere lehčí LOAP Axle nebo teplejší LOAP Fiemme.

Batoh

O svých plánech na Kanárských ostrovech se rozepsala Martina. Prosila si velký batoh, má ho mít. Své věci si může sbalit do nového batohu LOAP Meadow 65. Prý si do něj pro výstup na Pico del Teide přibalí i meloun….

Softshellová bunda

Michala Bluska ochrání před nepřízní počasí na pouti do Santiaga de Compostela softshellová bunda. Na cestu se vydá stopem: Pánové řidiči (i dámy řidičky), až uvidíte na přelomu dubna a května u silnice směrem na západ stopovat kluka v nové bundě LOAP Pelon, zastavte mu.

Mikina a tričko

Jak to vypadá s divokou přírodou v nejlidnatější zemi světa? Ondřej Zdráhal se ji vydá hledat na jihovýchod Číny v nové mikině LOAP Esben a triku LOAP Morax.

Všem výhercům obratem napíšu ohledně výběru velikostí a místa předání. A já se už teď těším na fotky a příběhy z cest.

O co jste soutěžili a jaké bylo zadání?

Ovšem nebude to tak úplně „zadarmo“. Na oplátku od vás budeme chtít krátký článek, zážitek či příběh doprovozený několika fotografiemi.

LOAP

Značka LOAP je tradičním výrobcem sportovního oblečení a vybavení pro volný čas a pobyt v přírodě. V její nabídce najdete pánské, dámské i dětské oblečení, batohy, stany i spací pytle. Při navrhování klade firma důraz nejen na módnost a atraktivní vzhled, ale také na použití kvalitních materiálů a doplňků.

Co můžete vyhrát? Vyberte si!

1) dvoumístný stan Texas 2 evo
2) třímístný stan Berg 3 evo
3) mumiový spacák Axle
4) dekový spacák Fiemme
5) expediční batoh Meadow 65
6) turistický batoh Alpinex 25
7) pánská softshellová bunda Pelon
8) dámská softshellová bunda Padama
9) pánská mikina Esben a tričko Morax
10) dámská mikina Eidel a tričko Sussan

Postup soutěže

1) Napište do 28. února do diskuse níže kam a kdy v průběhu března, dubna či května plánujete vyrazit, co tam plánujete dělat a které z cen byste využili (vybrat si můžete samozřejmě více, získáte jednu z cen výše). Nezapomeňte uvést svůj email, abychom vás mohli kontaktovat. A sledujte diskusi, možná budeme mít nějaký doplňující dotaz.

2) My vybereme 5 nejzajímavějších námětů a rozdělíme výhry. Výhry se pokusíme vybrat tak, aby byly zastoupeny různé typy výher – stany, spacáky, batohy, oblečení.

3) V průběhu několik dnů po ukončení soutěž vyhodnotíme a nejpozději 20. března bude zboží připraveno k odběru v Klubu cestovatelů v Praze nebo Brně.

4) Do konce května nám pak dodáte sepsaný krátký příbeh s fotografiemi z cesty a s využitím vaší výhry.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských a cestovatelských novinek, které posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: