HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Vyhráli jste stříbrné oblečení nanosilver?

Vyhráli jste stříbrné oblečení nanosilver?

Věděli jste, k čemu je dobré stříbro v oblečení? Nevyhráli jste v naší soutěži trička, spodní prádlo i ponožky od firmy nanosilver právě vy? Podívejte se na jména výherců v článku!

Vyhráli jste právě vy?

Tentokrát jsme losovali rovnou sedm cen, tedy ste měli větší šanci vyhrát, což nakonec přilákalo přes 200 soutěžících.  A zhruba třetina z nich odpověděla, že se bakterie nemohou rozmnožit, což bylo špatně.

Správnou odpověď jste mohli najít mj. zde – ano, A je správně, jak jste se mohli dočíst: „Částice stříbra nenapadají škodlivé mikroorganismy přímo, ale působí jako katalyzátor, který se v průběhu času na produktu nespotřebovává, v lidském organismu se nehromadí, dochází k jeho vyloučení. Aktivace účinků stříbra je velmi rychlá, bakterie, mykózy a některé viry odumírají v průběhu 5-6 minut.“

A teď již k výhercům:

1.
pánské termotriko nanosilverJan Pernickýhonza.pernický@*.com
2.dámské triko nanosilver s potiskemAlena Slámováslamy@*.cz
3.kalhotky nanosilverAnežka Palkováanezka07@*.com
4.boxerky nanosilverJan Vršeckýjvrsecky@*.cz
5.trekingové ponožky nanosilverVít Krichlv.krichl@*.com
6.trekingové ponožky nanosilverLucie Marešováluclo@*.cz
7.trekingové ponožky nanosilverJana Hořínkovájana.horinkova@*.cz

Všem účastníkům děkuji za účast, vylosovaným výhercům gratuluji a prosím, aby se mi ozvali ohledně výběru velikosti a barvy ceny a místa předání.

Na co jsme se ptali?

Nanosilver je ryze český výrobce spodního prádla s unikátní technologií zpracování vlákna s příměsí stříbra. Stříbro je antibakteriální a zabraňuje tím tvorbě zápachu. Při běžném postupu výroby jsou stříbrné ionty v tkanině relativně volně, tedy prádlo ztrácí své vlastnosti po několika vypráních. Nanosilver využívá stříbro přímo jako součást vlákna, tedy si oblečení zachová své unikátní vlastnosti neomezeně dlouho, tedy po dobu životnosti výrobkuMrkající A to je skvělé, ne?

A právě výrobky nanosilver tvoří ceny v naší dnešní soutěži, takže neváhejte, odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte jednu z mnoha cen!

Soutěžní otázka

Zdrojem zápachu jsou bakterie, kterým se běžně v zpoceném, vlhkém prostředí velmi daří. Stříbro způsobí, že bakterie nepřežijou. Co se ale vlastně stane?

Díky přímému vlivu stříbra se bakterie…

A) udusí,

B) utopí,

nebo C) nemohou rozdělit, tedy rozmnožit.

Nápovědu hledejte na www.nanosilver.cz.

Pokud již víte, tak mi do pátku 26. října napište na mail vojta@pohora.cz, do předmětu, prosím, napiště „Soutěž“ a usměje-li se na vás štestí, budete si moci vybrat ze seznamu cen níže.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

O co hrajeme?

Z došlých odpovědí tentokrát vylosujeme rovnou 7 výherců!

1. cenapánské nebo dámské termotriko nanosilver
2. cenapánské nebo dámské triko nanosilver s potiskem
3.-4. cenaboxerky nebo kalhotky nanosilver
5.-7. cenatrekingové ponožky nanosilver

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Správná odpověď a výherci z minulé soutěže

Na soutěžní fotografii většina čtenářů správně poznala nejvyšší vrchol Severní Ameriky – aljašskou horu Mount McKinley nebo místním názvem Denali. Mt. McKinley je 6194 metrů vysoký, přesto jsou podmínky na něm často přirovnávány k osmitisícovým vrcholům, protože se narozdíl od nich tyčí daleko na sever.

Z mnoha správných odpovědí jsem vylosoval vítězku – je jí Markéta (marketaa@…), které tímto gratuluji a prosím, aby se mi ozvala na email ohledně výběru a převzetí ceny.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: