Vyhráli jste skipasy a další ceny?

Vyhráli jste skipasy a další ceny?

Nad známou krkonošskou chatou ční jedna z nejvyšších hor ČR. Hádali jste, jak se jmenuje, a mohli vyhrát průvodce, trika nebo třeba celodenní skipas do Rokytnice nad Jizerou!

Vyhodnocení

Soudím dle množství špatných odpovědí, že tentokrát nebyla otázka ani trochu snadná, proto jsem se rozhodl ocenit více výherců, abych odměnil ty, kteří správnou odpověď věděli a poslali – a rovněž rozdal skipasy od LOAPu do Rokytnice nad Jizerou, které platí jen letošní sezónu.

Ze správných odpovědí jsem tak vylosoval avizované 3 výherce a pak ještě dovylosoval dle počtu zbylých skipasů další čtyři výherce z těch, kteří si přáli právě skipasy.

Správná odpověď zní: Studniční hora. Ta je vysoká 1554 m a na fotografiích dobře vidět nad známou krkonošskou chatou Na Výsluní v Modrém dole.

Vyhráli

nosicek@*.czdle výběru (šátek)
jsem@tom*.czdle výběru (2 skipasy)
filip@tla*.czdle výběru (asi trička)
matej.pilat@*.cz2 skipasy
monami.t@*.cz2 skipasy
gaba@mac*.com2 skipasy
kaculines@*.cz2 skipasy

Výherce kontaktuji emailem ohledně převzetí výher. Výhercům gratuluji a všem děkuji za účast a těšte se na další soutěže.

Jak jsme se ptali?

V nejvyšším českém pohoří je nespočet starých tradičních chat, jedna z nich je na soutěžních fotografiích a za ní se pne svah jedné z nejvyšších českých hor. Znáte-li jméno hory, máte vyhráno. Znáte-li jméno chaty, jméno vrcholu již jistě snadno zjistíte. Vaši odpověď a preferovanou výhru vyplňte do formuláře níže, usměje-li se na vás štěstí při losu, výhra je vaše. Tentokrát vylosujeme nejméně 3 výherce. Soutěž probíhá do pátku 1. března.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit. Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

O co hrajeme?

Zaprvé a hlavně si můžete vybrat dvojici jednodenních skipasů do skiareálu Rokytnice nad Jizerou. Pět dvojic skipasů do soutěže věnovala značka LOAP, která je tradičním výrobcem sportovního oblečení a vybavení pro volný čas a pobyt v přírodě. Skipasy platí do konce aktuální lyžařské sezony v areálech Horní Domky, Studenov a Modrá Hvězda.

Zadruhé si můžete vybrat pro sebe a své kamarády sadu rovnou pěti námořnických triček od trops-sport.cz, což je e-shop zaměřený na prodej a výrobu sportovních dresů. Jeho specializací je potisk vlastními jmény a čísly. V nabídce také cyklistické dresy České republiky a ČSSR. Jedním z jeho stěžejních produktů jsou námořnická trička. Opět doplněna možností potisku jmény, obrázky, logy…

Zatřetí si můžete vybrat cokoli z cen pro výherce soutěží na HedvábnéStezce.cz, aktuálně jsou k dispozici tyto ceny:

  • Zoner Photo Sudio
  • Průvodce Sardinie, Kudrna
  • cestopis S jaguárem v posteli (Jan Dungel)
  • Průvodce Albánie, Rough Guide
  • Průvodce Sicílie, Lonely Planet

Anebo si můžete vybrat šátek od lezecké firmy Five Ten.

Soutěžní formulář

…již odstraněn – soutěž ukončena, výherci vylosováni.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: