Vyhráli jste pro děti funkční oblečení Reima?

Vyhráli jste pro děti funkční oblečení Reima?

Nachystali jsme pro Vás soutěž o špičkové dětské oblečení Reima. Stačilo odpovědět na dvě jednoduché otázky a výhra mohla být vaše. Usmálo se na vás štěstí při novoročním losu?

Správné odpovědi a vítězové

Tentokrát jsme poněkud podcenili obtížnost otázek, jelikož téměř všichni odpověděli na obě správně. Značka Reima samozřejmě pochází z Finska a používá vlastní membránu pod jménem Reimatec.

Vzhledem k formátu soutěže zveřejním jen části emailových adres, které jsme vylosovali, výherce poprosím, aby se mi z emailu, s nímž se účastnili soutěže, ozvali na email vo***@po****.cz, domluvíme se ohledně výběru a předání výher.

1. cena: mpospiksova@*.com

2. cena: jurago@*.cz

3.-4. cena: scorap@*.cz a viktor.spalek@*.com

Výhercům gratuluji a ostatním slibuji spoustu dalších příležitostí vyhrát v soutěžích na Pohora.cz v roce 2013!

Jak jste soutěžili?

Skandinávská značka Reima patří k předním výrobcům dětského funkčního oblečení a obuvi do každého počasí. Založena byla už v roce 1943 a dnes patří k leaderům na trhu dětského oblečení v severských státech. V České republice je Reima v prodeji teprve krátce.

Díky své úzké specializaci zohledňuje veškeré představitelné potřeby, které je možné na funkční oblečení a obuv pro děti klást. Svrchní oblečení Reima je tak třeba oděruvzdorné, aby zvládlo odolávat i těm nejdivočejším hrátkám dětí.

Při výrobě jsou používány pokročilé funkční membrány, které jsou nepromokavé, ale přitom dobře prodyšné. Samozřejmostí jsou propracované střihy a praktické detaily zpříjemňující oblékání. Kromě laboratoří firmy oblečení při vývoji testují i přímo děti v několika lesních školkách.

Kolekce Reima zahrnuje vše od dětského termoprádla, přes druhou funkční vrstvu, bundy, kombinézy a doplňky jako jsou rukavice, čepice nebo povedená outdoorová obuv pro děti. Kolekce pokrývá potřeby dětí od narození až po náctileté.

Co můžete od značky Reima vyhrát:

1. cena dětské termoprádlo (komplet spodky a termotriko dle výběru výherce)

2. cena dětské zimní rukavice (pár dle výběru výherce)

3.-4. cena nákrčníky

Soutěžní otázky:

1. Z jaké země pochází značka Reima?

2. Jak se nazývá funkční membrána, kterou značka Reima v oblečení pro děti nabízí?

Nápovědu hledejte na http://www.reima.com a http://www.obleceni-reima.cz.

Správné odpovědi posílejte do Silvestra, tedy 31.12.2012 přímo do formuláře níže a usměje-li se na vás štěstí, získáte jednu ze seznamu cen výše.

Soutěž ukončena, formulář odstraněn.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: