HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Vyhráli jste pobyt v rakouských Alpách od CK Trip?

Vyhráli jste pobyt v rakouských Alpách od CK Trip?

Apartmánový dům Heidi v malebné rakouské vesničce Sankt Martin am Tennengebirge v Salcbursku se Vás již nemůže dočkat, tedy pokud jste vyhráli voucher od CK Trip na čtyřdenní pobyt v tomto horském středisku.

Vyhráli jste?

860 kilometrů parádních sjezdových tratí a 270 lanovek a vleků v oblasti čeká na výherce, který správně odpověděl, že se jedná o Ski Amadé, který sjednocuje lyžařské regiony Salzburger Sportwelt, Schladming Dachstein, Gastein, Grossarltal a Hochkönig. Šťastným výhercem je Lukáš D. (email lukasd***@seznam.cz). Výherci gratulujeme a na ostatní se jistě usměje štěstí příště!

Jak a s kým jsme soutěžili?

Sportovní cestovní kancelář Trip byla založena v roce 1990 v Jablonci nad Nisou rodinou Špringlových a prvními zákazníky byl široký okruh sportovně zaměřených přátel a známých. Z doby pionýrských začátků s několika zájezdy ročně se jejich počet vyšplhal na 150 za rok.

V nabídce CK Trip najdeme kromě lyžování hlavně cykloturistiku, turistiku, kondiční a relaxační pobyty, expediční zájezdy i vodní turistiku, nově také in-line skating a širokou nabídku ubytování v Alpách, ale i pobytů u moře a v termálech. Akční rádius se rozrostl na celou Evropu od Skandinávie po Sicílii, od ostrova Madeira po Kypr, na kolech procestujete i Afriku a Asii, pěšky Austrálii a Nový Zéland.

Obchodní filozofie CK Trip je jednoduchá: navzdory nárůstu počtu zájezdů a individuálních pobytů stále udržovat kvalitu služeb, spokojenost a hlavně důvěru zákazníků, to vše v rodinné a „domácí“ atmosféře, diametrálně odlišné od pojetí masové turistiky.

CK Trip pořádá mj. zájezdy do penzionu Heidi, který vidíte i na fotografii u tohoto článku, a právě tam můžete vyhrát pobyt.

Soutěžní otázka a o co hrajeme?

Pro účast v soutěži uveďte název lyžařské oblasti s 860 km sjezdovek a 270 vleky rozprostírající se nedaleko Sankt Martin am Tennengebirge, kde leží Pension Heidi? Odpověď vyplňte do formuláře níže, včetně emailu, abychom Vás mohli kontaktovat v případě výhry. Nápovědu hledejte na ck-trip.cz a odpovídat můžete do pátku 8. února.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Hlavní cenou je pobyt v ceně 5000 Kč v penzionu Heidi v Sankt Martinu na 3 noci pro dvě osoby kdykoli v roce 2013.

Soutěž ukončena, formulář odstraněn.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: