Vyhráli jste nové sportovní boty adidas?

Vyhráli jste nové sportovní boty adidas?

Na Pohora.cz jste mohli vyhrát nové boty nové boty adidas Terrex Fast R Mid. Stačilo jen odpovědět na pár otázek týkajících se adidas Outdoor Prague a správně odpověď načasovat. Vyhráli jste právě vy?

Správné odpovědi a výherce

  1. Ledová stěna byla 8 metrů vysoká.
  2. Adam Pustelnik (s nímž brzy přineseme na Pohora.cz rozhovor) je Polák.
  3. A finále mužů i žen v lezení na obtížnost bylo od 20 hodin.

Správnou odpověď věděla většina z vás, konkrétně 248, vyhrála tedy odpověď s pořadovým číslem 124, kterou zaslala čtenářka (předpokládám, že jde o ženu) s emailem zuzinka1111@s*.cz. Výherkyni gratuluji a přes email se domluvíme na převzetí výhry.  Mimochodem, ponocování se jí vyplatilo, vítězná odpověď přišla půl hodiny po půlnoci.

Kdo by neznal „adidasky“?

Boty jsou původním produktem firmy, kterou Adolf „AdiDassler založil ve 20. letech 20. století v německém Herzogenaurachu nedaleko Norimberka. A jeden pár z nejnovější kolekce můžete vyhrát v této soutěže i vy. A není to složité.

O co jsme hráli?

Hlavní cenou v soutěži jsou extra lehké pánské sportovní boty adidas Terrex Fast R Mid Gtx v ceně 4299 Kč. Boty jsou vybaveny podešví Traxion ze speciální pryže Continental, která si zachovává maximální přilnavost za každého počasí. Středně vysoké boty s nízkou podrážkou a technologií 3D Formotion, která poskytuje stabilitu i v náročném terénu. Obuv je tak ideální pro ty, kdo se věnují horským sportům a hledají lehkost a stabilitu v jednom.

adidas Terrex Fast R Mid Gtx

Soutěž

Vyplňte nejpozději v pátek 27. září soutěžní formulář a pokud odpovíte na všechny tři otázky správně, můžete vyhrát výše představené boty adidas ve velikosti dle vlastního výběru. Vítězem se stává autor prostřední ze všech správných odpovědí (v případě sudého počtu správných odpovědí bere výhru první z dvou „prostředních“).

Nápovědu hledejte na www.adidasoutdoorprague.cz.

Soutěžní formulář po ukončení soutěže odstraněn.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: